Menu
Francja - Korsyka / Podróże

Camping Marina d’Erba Rossa – najbardziej prorodzinny camping na Korsyce

Niedawno pokazywałam Wam nieduży, ale niezwykle urokliwy i spokojny camping położony nad rzeką pośród gór i lasów na Korsyce – camping Sole di Sari. Spędziliśmy na nim kilka dni, po czym przenieśliśmy się na większy, z większą ilością atrakcji dla dzieci – camping Marina d’Erba Rossa.

Marina d’Erba Rossa bardzo prorodzinny camping z bezpośrednim dostępem do morza i piaszczystej plaży. My byliśmy standardowo w domkach nelżących do Eurocampu. Jesteśmy wiernymi klientami Eurocampu i zawsze nasze wyjazdy z nimi były na najwyższym poziomie, ale ten camping przebił wszystkie inne obsługą. Na miejscu powitała nas przesympatyczna pani Kasia (Polka), która każdego dnia nie tylko o nas dbała, ale wręcz nas rozpieszczała. Codziennie podpowiadała, gdzie możemy się udać z dzieciakami, co zobaczyć, gdzie zjeść, na bieżąco informowała nas o zmianach odnosnie obostrzeń covidowych we Francji, pokazała, gdzie możemy zrobić testy. Naprawdę kobieta anioł.

Jeżeli marzy Wam się Korsyka, to nie znajdziecie lepszej miejscówki niż camping Marina d’Erba Rossa – camping Marina d’Erba Rossa.

Zanim pokażę Wam wszystkie jego atrakcje, zacznijmy standardowo od samego domku.

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź