Menu

Współpraca

DSC_0387-2 by .
Cieszę się, że chcielibyście nawiązać z nami współpracę.
Jesteśmy czteroosobową rodziną.
Wiola z zawodu jest logopedą (na blogu często poruszane są tematy związane z rozwojem mowy dziecka), z zamiłowania bibliofilką (blog matkawariatka.pl jest najpopularniejszym w Polsce blogiem recenzującym książki dla dzieci) i internetomaniakiem.
Grzesiek jest programistą. Lubi steki, seriale i grać w gry.
7-letni Janek obecnie ma fioła na punkcie podróżowania, klocków Lego i Minecrafta
4-letni Witek jest miłośnikiem wszelkiego rodzaju pojazdów (głównie pociągów)

Jak pewnie zauważyliście, nasz blog jest miejscem, w którym młodzi rodzice mogą znaleźć wiele rzetelnych porad odnośnie dobrych produktów dla dzieci (zabawek, książek, gadżetów), dowiedzieć się, gdzie warto wybrać się z dzieckiem, jak wspierać jego rozwój, skorzystać z naszych porad odnośnie budowy domu, zainspirować się naszymi wnętrzami.

Kilka miesięcy po tym, gdy blog zaczął istnieć, został uznany przez Tomka Tomczyka i umieszczony w rankingu najbardziej wpływowych blogerów jako jedna z nadziei polskiej blogosfery.

jason ranking by .

Rok temu Tomek również wspomniał o Matce Wariatce.

ranking2 by .

Natomiast w tym roku znalazłam się na podium zestawienia najbardziej wpływowych blogerów w Polsce

Zrzut ekranu 2019-01-15 o 11.29.38 by .

Również wydawnictwo edukacyjne Twinkl Polska  uwzględniło mnie niedawno w swoim zestawieniu najlepszych blogów parentingowych w 2021 r. – najlepsze blogi parentingowe w 2021 r.

Mój blog nie tylko jest największym w Polsce blogiem cyklicznie recenzującym książki dla dzieci. Jestem również autorką serii Jano i Wito – książek dla maluchów, wspierających rozwój mowy. W ciągu 1,5 roku sprzedanych zostało ok. 40 tys. egzemplarzy.

Poza tym kupiłam mieszkanie nad morzem i stworzyłam najprawdopodobniej najbardziej prorodzinny apartament, w którym moi czytelnicy mogą spędzić rodzinne chwile.

Obecnie co miesiąc blog generuje prawie 300 tys. odsłon przez około 100 tys. unikalnych użytkowników.