Menu
jedzenie / Życie

Be Raw Kids Box – 20 zdrowych gotowców na drugie śniadanie

Gdy tylko rozpoczął się wrzesień, zauważyłam wzmożony ruch na blogu we wpisach z pomysłami na drugie śniadania. Wcale mnie to nie dziwi – większość rodziców ma ten sam problem. Co kupić, co przygotować, jak to spakować i – przede wszystkim – czy dziecko w ogóle to zje.

W pierwszej klasie, jak na matkę wariatkę przystało, podchodziłam do tematu nieco zbyt ambitnie. Wymyślałam zdrowe babeczki, placuszki, tworzyłam dania, które i tak wracały do domu nietknięte. Po miesiącach prób i błędów doszłam wreszcie do wniosku, że najlepiej sprawdzają się proste przekąski. Od tego czasu do śniadaniówki wkładam najczęściej ulubione świeże lub suszone owoce czy orzechy. Jest monotematycznie, ale przynajmniej śniadaniówka wraca pusta. Pojawiła się jednak opcja, żeby ją nieco urozmaicić.

Marki Purella pewnie nie muszę nikomu przedstawiać. To genialne, zdrowe, smaczne produkty, o prostym składzie, nad którymi pieczę sprawuje Ewa Chodakowska. Od niedawna Purella ma w swojej ofercie również przekąski dla dzieciaków, które są genialną alternatywą dla popularnych słodyczy.

Na pewno nie muszę Wam pisać o tym, że prawidłowe żywienie dzieci, jest warunkiem zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego. Warto więc szczególnie zwrócić uwagę na to, co dziecko zjada w szkole i zadbać o to, żeby przekąski, które ma pod ręką, były zdrowe.

Wszystkie produkty BeRaw są dopasowane do potrzeb dzieci są:

– BEZ dodatku cukru

– BEZ konserwantów

– BEZ barwników

– mają 100% naturalny skład

– są źródłem cennych witamin i składników mineralnych


Każdy rodzic może to potwierdzić, że przekąski stały się nieodłącznym elementem codziennego menu dzieciaków w wieku szkolnym i przedszkolnym. Są łatwo dostępne i smakują praktycznie wszystkim dzieciom. Sięgają̨ one po nie coraz częściej, a rodzice nie mając wyboru, kupują te niezdrowe i ogromnie kaloryczne produkty. Produkty BeRaw Kids są zdrową odpowiedzią na ten ten trend.

Starter Box BeRaw Kids jest 14-dniowym zestawem produktów dla dzieci. W zestawie znajuje się aż 20 superzdrowych produktów bez konserwantów i sztucznych barwników! A jeżeli w ciągu tych 14 dni rozłożycie sobie te 20 przekąski, to wyjdzie Wam po 2 produkty na dzień! A teraz najlepsze – za 2 tygodnie zdrowych przekąsek zapłacicie jedynie 49 zł!

W zestawie znajdziecie:

– 2 x baton o smaku jagodowo-jabłkowym 
– 2 x baton o smaku fistaszek 
– 2 x baton kakao i orzech 
– 2 x baton truskawka i banan 
– 2 x smoothie marchew, banan, dynia
– 2 x smoothie gruszka śliwka i banan
– 2 x smoothie jagoda, truskawka, banan 
– 2 x smoothie gruszka, banan, szpinak 
– 2 x BeRAW Kids Żelki Mango – Marakuja 35g
– 2 x BeRAW Kids Żelki Truskawka 35g

Nie ma dziecka, które nie pokochałoby takiego zestawu. Poza tym w boxie znajdziecie nie tylko przekąski, ale również kolorowankę, naklejki i piłeczkę do ćwiczeń.

Koniecznie musicie poznać Gang Przekąsaków!

Box ze zdrowymi przekąskami możecie zamówić tutaj – BeRAW Kids Gang Przekąsaków

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź