Menu
zabawki

Wyprzedaję pół domu

Wybaczcie, że jest mnie tu ostatnio tak mało, ale zrobiłam gruntowne porządki po wakacjach. Sporo rzeczy oddałam, część wyrzuciłam, a część właśnie wystawiłam na Allegro. Jest prawie 450 aukcji. Jeszcze nigdy nie robiłam tak dużej wyprzedaży. Znajdziecie tam głównie książki, ale tez zabawki, ubrania, buty, zegarek czy biżuterię. Oczywiście jeżeli wylicytujecie więcej niż jedna rzecz, to wyślę je w jednej paczce. Wszystkie aukcje zaczynają się od 1 zł.

Jeżeli nie chcecie czekać na koniec aukcji ubraniowych, to wszystkie ubrania znajdziecie na moim Vinted. Może się tak zdarzyć, że z Allegro znikną te rzeczy, które ktoś kupi na Vinted.

Łapcie linki:

aukcje na Allegro

wyprzedaż na Vinted

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź