Menu
zabawki

Pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

Inspiracji prezentowych było już na moim blogu mnóstwo. Dziś kilka przypominajek i luźnych propozycji. 


Akurat tak się miło składa, że Dzień Dziecka wypada co roku 1 czerwca. W dniu, kiedy to niemal zawsze jest piękna pogoda. I aż się prosi, żeby spędzić go wspólnie z rodziną. Nie będę Wam pisała, jak ogromny wpływ na dziecko ma spędzanie czasu z rodzicami i jakie jest to ważne dla samego dziecka, bo każdy – mam nadzieję – z Was to wie. Dlatego chciałabym Was zachęcić do tego, abyście z tej okazji podarowali sobie dzień urlopu. Akurat 1 czerwca wypada teraz w poniedziałek. Czy nie miło byłoby przedłużyć sobie weekend i zlikwidować chociaż raz w roku ten jeden, znienawidzony przez wszystkich, dzień w tygodniu? Dla Waszych dzieci to będzie najlepszy prezent.

Jeżeli już uprzecie się, że prezent i tak musi być, to możecie skorzystać z mnóstwa podpowiadajek:

3 by . 4 by . 5 by . 6 by . 7 by . 8 by . 1 by . 2 by . 9 by .


A jeżeli chcecie podejść do tematu nieco bardziej kreatywnie, a kreatywności nie macie za grosz, możecie skorzystać z dwóch poniższych podpowiadajek. Pierwsza z nich to Pudło Nie Nudno. Dostępne jest w kilku wersjach. U nas oczywiście Kosmos. Pudła znajdziecie tutaj:

PUDŁO NIE NUDNO

DSC_4448 by . DSC_4449 by . DSC_4452 by . DSC_4455 by . DSC_4459 by . DSC_4461 by . DSC_4467 by .


Drugą propozycją jest Smok Latający. Ekologiczna, tekturowa zabawka, którą możecie dekorować na wiele sposobów. Jasiek porwał go ze sobą na dwór w wersji surowej. Smok do kupienia tutaj

SMOK LATAJĄCY

DSC_5534-ANIMATION by . DSC_5517 by . DSC_5519 by . DSC_5521 by . DSC_5523 by . DSC_5524 by . DSC_5525 by . DSC_5527 by . DSC_5528 by . DSC_5535 by . DSC_5537 by . DSC_5540 by . DSC_5543 by .


Przypominam też, że możecie wygrać vouchery na prezenty ze sklepu Hoplik.pl Jeszcze tylko przez 2 dni!

logotype_hoplik_logo1_3 by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

4 komentarze

  • Turro
    25 sierpnia 2016 at 22:32

    Ja polecam od siebie modele do składania 😉 seria metal earth jest rewelacyjna, metal robi robotę a do tego potem pięknie się prezentuje w mieszkaniu 😉 poza tym więksi chłopcy chyba lubią takie prezenty 😉

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź