Menu
zabawki

„Co jest doktorku?”, czyli nowa odsłona Zwariowanych Melodii

„Zwariowane melodie” – jakie wspomnienia uruchamiają w Was te dwa słowa? Ja od razu słyszę w głowie melodię z czołówki z czasów, gdy sama byłam dzieckiem. Pamiętacie? Pojawiała się też wtedy plansza z kilkoma kółkami (od największego do najmniejszego), a w najmniejszym było logo producenta.

Po kilku latach w kinach pojawił się Kosmiczny mecz z moimi ulubionymi postaciami Looney Tunes. Od tamtej pory widziałam ten film chyba kilkadziesiąt razy. Pamiętam, że byłam pod ogromnym wrażeniem, jak połączono produkcję filmową z animowanymi postaciami. W tamtych czasach to naprawdę było coś. Ale nie tylko w tamtych. Niedawno moje dzieciaki obejrzały pierwszy raz Kosmiczny mecz i również zrobił na nich bardzo duże wrażenie.

A teraz, w poniedziałek, 7 czerwca na kanale Boomerang swoją premierę będzie miał serial Zwariowane Melodie: Kreskówki. Emisja codziennie o 13:00.

Niedawno dostałam kilka świetnych gier i zabaw z postaciami znanymi ze Zwariowanych melodii. Grając w gry dzieciaki przy okazji przypomniały sobie wszystkie postacie tej kultowej animacji. Wy również możecie zdobyć gadżety związane z nową produkcją – Zwariowane Melodie: Kreskówki. Na moim fanpage’u właśnie trwa konkurs – KLIK

Zadanie konkursowe polega na odpowiedzeniu na pytanie: Który bohater serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” jest Twoim ulubionym i dlaczego? 

Moim ulubionym był Ptaszek Tweety. Ale ja zawsze lubiłam malutkich, sprytnych bohaterów, którzy ucierali nosa tym dużym. Pewnie dlatego, że sama jestem krasnalego wzrostu. Jeżeli chcecie przypomnieć sobie postacie ze Zwariowanych melodii, to zerknijcie na poniższe zdjęcia.

Dostaliśmy też wielką mapę i akcesoria związane z poszczególnymi postaciami. Dzięki nim dzieciaki mogły utrwalić swoją wiedzę o bohaterach, spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i po prostu świetnie się bawić.

I to już cała ekipa. Pamiętajcie, że na Facebooku trwa konkurs, a premiera nowego serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” odbędzie się w poniedziałek 7 czerwca o 13:00 na kanale Boomerang. Emisja codziennie o 13:00.

Wpis powstał przy współpracy z kanałem Boomerang

#współpraca #materiałsponorowany

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź