Menu
Podróże / Polska

Jak teraz funkcjonują hotele? + NIESPODZIANKA

Gdy tylko pojawiła się informacja, że hotele znów mogą funkcjonować, zapytałam dzieciaki, do jakiego hotelu chciałyby się wybrać. Odpowiedzieli jednogłośnie – Aquarius. Kto mnie czyta od dawna, ten wie, że w Aquariusie bywamy dosyć regularnie, a mimo to dzieciaki nigdy się tam nie nudzą i zawsze stawiają Aquarius na hotelowym podium. A jeżeli Wy również chcecie sprawdzić, czym tak Aquarius rozkochał całą naszą rodzinę, to mam dla Was niespodziankę!

Dostałam od nich kod zniżkowy matka wariatka dający 10% zniżki na pakiet Wakacje! Dodatkowo wystarczy, że wpłacicie zaliczkę w wysokości 15% (normalnie jest 40%). Promocja trwa tylko przez 3 dni. Spieszcie się, bo Aquarius nie często robi takie promocje.

Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych telefonicznie lub mailowo bezpośrednio w dziale rezerwacji: 94 35 36 444 / 507 / 555 lub rezerwacje@aquariusspa.pl. Oferta obowiązuje od dzisiaj do niedzieli (włącznie).

Rabat nie obowiązuje na pobyty w terminie 29.08-04.09.2021. Ceny prezentowane na stronie są cenami regularnymi. Rabat nie łączy się z programem AQUARIUS VIP CLUB i innymi promocjami. Liczba pokoi w ofercie jest ograniczona.

Jako że pod koniec maja mój przedszkolak kończył 6 lat, postanowiłam zrobić mu niespodziankę i zorganizować wyjazd właśnie do Aquariusa. Akurat dzień przed jego urodzinami hotele mogły uruchomić baseny, restauracje i kawiarnie dla wszystkich gości. Wpasowaliśmy się więc idealnie. Co prawda w hotelach obowiązują teraz różne obostrzenia, ale to zupełnie nie przeskadza w dobrej zabawie i cieszeniu się odpoczynkiem.

Już Wam wszystko opowiadam.

Tak wyglądały obostrzenia, gdy byliśmy w hotelu pod koniec maja. Mają one potrwać do 25 czerwca. Co będzie później, nikt jeszcze nie wie.

Jeżeli chcielibyście zobaczyć, jak wyglądają pobyt w hotelu Aquarius SPA w wakacje lub w innyh miesiącach, to polecam Wam moje starsze wpisy z relacjami z hotelu. Ostatnio w komenatarzu ktoś zarzucił, że do Aquariusa nie mogą przyjechać rodziny, które mają więcej niż dwójkę dzieci. To tak tylko podpowiem, że są pokoje, które są połączone podwójnymi drzwiami w ścianie. Rezerwując taki pokój zmieścicie się nawet w osiem osób. 🙂 Zdjęcia z tych łączonych pokojów również zobaczycie w starszych wpisach. A możecie je zobaczyć tutaj:

Aquarius na blogu

I pamiętajcie o zniżce!

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź