Menu
Podróże / Polska / zabawki

Najlepszy pomysł na zakończenie wakacji + NIESPODZIANKA dla Was

W tym roku koniec wakacji jest dla nas wyjątkowy. To pierwsze takie wakacje, których koniec zwiastuje brak możliwości wyjazdu w ciągu roku szkolnego. Teraz dopiero zrozumiem, co znaczy być rodzicem dziecka w wieku szkolnym i móc planować wyjazdy jedynie na wakacje.

Nasze dzieci są przyzwyczajone do tego, że dużo podróżujemy. Szkoła na pewno ograniczy ilość naszych wyjazdów. W te wakacje staraliśmy się wycisnąć jak najwięcej z tego wolnego czasu. Udało nam się odwiedzić Holandię, Niemcy, Włochy, pobyć nad polskim morzem. Ale na samo zakończenie zaplanowaliśmy coś ekstra.

Pamiętacie nasz rejs mikołajkowy promem Stena Line? Zachwycił nas on tak samo, jak dzieciaki. Po tym rejsie dzieci zafascynowały się statkami, Titaniciem (choć może to nie najlepszy przykład ;)). Uświadomiliśmy sobie niedawno, że jeszcze nigdy nie płynęliśmy promem latem. Do tej pory wybieraliśmy się w rejsy (i z dziećmi, i bez dzieci) tylko w miesiącach jesiennych i zimowych, kiedy to pogoda była taka, że przez deszcz i silny wiatr ciężko było ustać na zewnętrznym pokładzie. 🙂

Jeżeli nie wiecie, jak wygląda taki rejs i czego można spodziewać się na statku, to polecam Wam ten wpis – Rejs Mikołajkowy

Naszym pomysłem na zakończenie wakacji z pompą jest właśnie kolejny rejs. Tym razem latem. I tym razem w klimacie cyrkowym. I to również może być Wasz pomysł na zakończenie wakacji. Dostałam od marki Stena Line zniżkę dla Was!

Rejsy odbywają się tylko 25 i 26 sierpnia. 25 wypływa się rano i wraca następnego dnia rano. 26 wypływa się wieczorem i wraca następnego dnia wieczorem. My płyniemy 25 sierpnia. Chętnie się z Wami spotkamy. Chyba że chcecie płynąć, ale niekoniecznie chcecie na nas patrzeć ;), to wtedy polecam 26 sierpnia.

Program rejsu prezentuje się tak:

Zrzut ekranu 2019-08-11 o 15.22.15 by .

Prawda, że wygląda świetnie? Możecie go też pobrać stąd – program rejsu 25 sierpnia, Cyrkowe-atrakcje-26-08

Atrakcje są przygotowane pod dzieci w wieku 4-12 lat.

Szerszy opis atrakcji znajdziecie tutaj – atrakcje.

Jak to wygląda cenowo?

A4-cyrkowe-atrakcje-v1 by .

Za dziecko płacicie jedynie 99 zł (a  nawet jeszcze mniej, bo zaraz dowiecie się o niespodziance ode mnie). Dorosły płaci za siebie 169 zł.

Co jest w tej cenie?

● rejs promem;

● kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);

● obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami (jest naprawdę bogaty wybór);

● atrakcje dla dzieci zgodnie z programem;

● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;

Dodatkowo płatne:

● bufet kolacyjny All Inclusive za 70 zł/dorosły + dziecko do 6 lat gratis.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną, więc już za nic więcej nie płacicie. Bufet obiadowy macie w cenie, ale możecie dopłacić też 70 zł i mieć bufet kolacyjny all inclusive (dzieci do 6 lat jedzą za darmo – dotyczy to maksymalnie 3 dzieci w wieku do 6 lat, na jedną osobę dorosłą).

Niespodzianka

Jeżeli podczas zamawiania rejsu, podacie kod MATKA, dostaniecie 10 zł zniżki na dziecko. Zostanie więc na lody albo mały upominek w sklepiku.

To co, które dziecko byłoby zachwycone z rejsu takim statkiem?

stena-spirit-green-100-2 by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź