Menu
zabawki

Kto to? Co to? O kim? O czym?

To chyba najtrudniejszy wpis. Bo co tu napisać, żeby od razu wszyscy nie zniechęcili się do czytania matki wariatki?  A może olać sprawę? Nie, tak bez słowa wstępu, bez powitania? Nie wypada.
Witam więc Was na moim blogu.
Mam na imię Wiola. Jestem mamą i żoną. Dyrektorem domowego cyrku. I dobrze mi z tym.
O czym będę pisała? O świadomym rodzicielstwie, o naszych podróżach, o wszystkim, co nas otacza. O tym co ładne, mądre, zdrowe i praktyczne.
Wiele osób pyta mnie, gdzie coś kupiliśmy, gdzie to wyszukuję, skąd o czymś wiem. Odpowiedzi na te – i wiele innych pytań – znajdziecie już wkrótce na matkawariatka.pl
Wiem, że każde dziecko jest inne, każdy rodzic wychowuje je na swój sposób, każdy ma inny gust i inne potrzeby. Ale a nuż spodoba się Wam coś „naszego”.
Rozgośćcie się. Zaczynamy! 🙂

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

3 komentarze

Napisz odpowiedź