Menu
gadżety / wnętrza

Jak zrobić prezent na Wielkanoc bliskim, z którymi nie zobaczymy się w te święta, bo #zostańwdomu lub ubrać swój dom w piękne wspomnienia?

Ostatnie tygodnie są trudne dla nas wszystkich. Są i będą jeszcze pewnie przez jakiś czas. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i bezpieczni w domu. Za chwilę Wielkanoc. Pierwsza taka w naszym życiu. I mam nadzieję, że ostatnia. Nie zobaczymy naszych bliskich, nie poświęcimy koszyczka ze święconką, zostaniemy w domu i spędzimy je w gronie tylko najbliższych domowników.

Ta przymusowa kwarantanna zmusiła nas do tego, żeby się zatrzymać. Przypomniała, co tak naprawdę jest ważne. I choć przez te 3 tygodnie większość z Was miała ochotę wystrzelić się w kosmos, to mogliśmy wreszcie się pochylić nad tym, czym jest prawdziwe szczęście – mieć przy sobie bliskich, budzić się i zasypiać z myślą, że mamy obok kogoś, kto nas kocha i wspiera w tym trudnym czasie.

Marka Colorland, którą bardzo dobrze znacie z moich wpisów na blogu wyszła z bardzo fajną propozycją na prezent dla bliskich, z którymi nie spędzimy w tym roku świąt. Colorland ruszył właśnie z akcją promocyjną na fotoramki i fotoksiążki jako prezent na Wielkanoc. Oczywiście ramki możecie również wykorzystać na swój własny użytek i odświeżyć wygląd domu lub po prostu ubrać domowe ściany w swoje najpiękniejsze wspomnienia.

Ale, ale Colorland przygotował nie tylko świetną ofertę na ramki i fotoksiążki. Pomyśleli również o dostawie. Teraz możecie zamówić wszystkie ich fotoprodukty, nie płacąc nic za wysyłkę! Obojętnie, czy wybierzecie paczkomat, czy kuriera – Colorland zapłaci za Was!

Przygotowanie wszystkich fotoproduktów na stronie Colorland.pl jest niesamowicie proste i bardzo intuicyjne. Wystarczy tylko wcześniej przygotować sobie zdjęcia i możemy dać ponieść się twórczej inwencji. Jeżeli projektujecie fotoksiążkę, to na stronie Colorland.pl możecie skorzystać z mnóstwa gotowych projektów (pogrupowanych na kategorie) lub samemu stworzyć swój projekt od podstaw.

Dodam jeszcze, że zamawiając kwadramki do niedzieli 5 kwietnia do godz. 23:59, a fotoksiążki do poniedziałku 6 kwietnia do godz. 23:59 otrzymacie paczkę do świąt. I jeżeli chcecie wysłać je bezpośrednio do bliskich, to nie martwcie się paragonem. Nie będzie go w paczce. Jak przystało na prezent, Colorland wyśle go na maila, a przesyłkę wprost do obdarowanego.

A teraz zobaczcie, co my zamówiliśmy tym razem.

Fotoramki Kwadramki

Fotoramki Kwadramki to gotowe ramki w formie kwadratu. Do wyboru mamy dwa szablony – z białą obwódką i klasyczny. Poza tym możemy wybrać kolor naszej ramki z trzech dostępnych wariantów – biały, czarny i drewniany. Na każdej ramce można dodać tekst. To może być podpis mówiący o tym, gdzie zostało zrobione zdjęcie, może być jakaś sentencja, która doskonale oddaje scenę przedtawioną na zdjęciu, a mogą być to także życzenia świąteczne, jeżeli chcemy podarować Kwadramkę naszym najbliższym jako prezent na Wielkanoc.

Do każdej Kwadramki dołączony jest komplet rzepów montażowych. Nie trzeba dziurawić ścian gwoździami (chyba że chcecie – fotoramki oczywiście można również powiesić na gwoździu). Dzięki temu z powieszeniem fotoramek poradzi sobie każdy. Ja polecam korzystać z rzepów, ponieważ dzięki temu zastosowaniu mamy i nieskończoną możliwość miksowania układów Kwadramek w galerii ściennej (nie niszcząc przy tym ścian).

Fotoramki możecie zamówić tutaj: Fotoprezenty – Fotoramka Kwadramka
fotoramki kwadramkiramki do galerii ściennej

wielkanocne fotoramki

rodzinne zdjęcie

upominek na wielkanocmontaż fotoramki

Fotoksiążki

Fotoksiążek mamy w domu kilka. U nas są w użyciu codziennie, odkąd siedzimy w domu. Nie ma dnia, żeby dzieciaki nie przychodziły z pytaniem, kiedy pojedziemy gdzieś, gdzie zostało zrobione zdjęcie w fotoksiążce i kiedy w końcu skończy się ten koronawirus. Mamy fotoksiążki z podsumowaniem roku, fotoksiążki z konkretnej podróży, fotoksiążki z relacją trzech lat w przedszkolu, fotoksiążki tematyczne. Mamy fotoksiążki w podstawowej wersji i te w wersji premium oraz fotoalbumy. Wszystkie je kochamy tak samo.

Na stronie Colorland.pl znajdziecie tak bogaty wybór świetnych szablonów, że naprawdę ciężko będzie Wam się zdecydować na jeden. Świetne jest również to, że szablony zostały pogrupowane na kategorie. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest odnaleźć to, co pasuje do naszej fotoksiążki. A jak już wybierzecie zdjęcia, które chcecie umieścić w fotoksiążce, to naprawdę robi się ją migiem. Ja naszą ostatnią (z podsumowaniem roku 2019) robiłam pod koniec zeszłego roku, a od początku roku niewiele się zmieniło, więc nie mam zbyt wielu nowych zdjęć, ale zastanawiam się, czy nie oddać projektowania fotoksiążki w ręce moich dzieci. Mają ostatnio genialne pomysły i sami tworzą niesamowite historie ze swoich rysunków. Zapas kartek i kredek mamy, skaner jest. Chyba będziemy działać w tym kierunku!

Jeżeli zamawiacie fotoksiążkę na prezent, to koniecznie pamiętajcie o pudełku prezentowym.

Fotoksiążkę zaprojektujecie tutaj: Fotoprezenty – fotoksiążki Obecnie trwają tam przyjemne promocje na format A4 pion oraz 30×30.

A fotoalbumy premium tutaj: Fotoalbumy na prezent

Dodam jeszcze tylko, że Colorland jest polską marką, która tak samo jak większość z nas boryka się początkiem kryzysu ekonomicznego. Robiąc coś miłego dla siebie lub dla Waszych bliskich, pomagacie niewielkiej firmie w potrzebie. <3

fotoksiążki na wielkanoc

upominek dla dzieci wielkanoc w domu fotoksiążki tematyczne dziecięce zdjęcia fotoksiążka na prezent

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź