Menu
matka / Życie

Co warto nosić w tym sezonie? Najmodniejsze sukienki wiosenne

Wiosna hula już od dwóch miesięcy, ale tak naprawdę dopiero teraz słońce sobie o nas przypomniało. Wreszcie dni stają się coraz cieplejsze i czuć, że natura budzi się do życia. Jeżeli zastanawiacie się, jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę, co warto nosić w tym sezonie, to przychodzę do Was z małą podpowiedzią, pokazując najmodniejsze sukienki wiosenne.

Sklep MODIVO poprosił mnie, abym pokazała Wam sukienki wiosenne z ich oferty. Na https://modivo.pl/m/kobiety-moda.html znajdziecie ubrania, buty, torebki i akcesoria wielu znanych marek w przystępnych cenach. W jednym miejscu możecie ubrac się od stóp do głów. W MODIVO bardzo podoba mi się również to, że przy każdej stylizacji można znaleźć odnośniki do wszystkich rzeczy, które ma na sobie modelka. Przykładowo – oglądamy sukienkę, chciałybyśmy ją kupić, ale przy okazji podobają nam się buty i kolczyki, które ma na sobie modelka. Na MODIVO od razu możemy zamówić te buty i kolczyki razem z sukienką.

Przejrzałam całą sekcję z sukienkami na stronie sklepu MODIVO – https://modivo.pl/c/kobiety/odziez/sukienki-i-kombinezony (było ich bagatela prawie 6000) i wybrałam te najbardziej wiosenne, najbardziej trafiające w obecne tendy, a przy okazji najbardziej w moim guście. Znajdziecie więc tu propozycje w bardzo soczystych kolorach, z busfiatymi rękawami, zmysłowymi wycięciami, czy wyrazistymi wzorami. Jestem przekonana, że każda kobieta znajdzie tu sukienkę, która wpadnie jej w oko.

Cały wpis podzieliłam na kilka sekcji cenowych:

  • sukienki wiosenne do 200 zł
  • sukienki wiosenne od 200 do 300 zł
  • sukienki wiosenne od 300 do 500 zł
  • sukienki wiosenne od 500 do 700 zł
  • sukienki wiosenne powyżej 700 zł

Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej Wam będzie odnaleźć tę jedyną, wymarzoną. W każdej grupie cenowej znajdziecie różne rodzaje sukienek, w różnym stylu, o różnym przeznaczeniu. Na dole każdego zdjęcia znajdziecie liczbę. Wystarczy w nią kliknąć, aby przenieść się na stronę z sukienką.

Jeżeli więc chcecie poznać najmodniejsze sukienki wiosenne w tym sezonie, a przy okazji zrobić zakupy, to to jest dobry adres.

Sukienki wiosenne do 200 zł

Sukienki wiosenne od 200 do 300 zł

Sukienki wiosenne od 300 do 500 zł

Sukienki wiosenne od 500 do 700 zł

Sukienki wiosenne powyżej 700 zł


Wpis powstał przy współpracy ze sklepem MODIVO

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź