Wygraj krzesełko, na którym nie da się siedzieć nieprawidłowo

1 by .

Wpisy stworzone przy współpracy ze Spondylusem biją rekordy popularności na blogu (Jak zadbać o zdrowie stóp (i nie tylko) dziecka? oraz Dlaczego warto dbać o swoje stopy?). Korzystacie z zamieszczonych tam informacji, dopytujecie, zasypujecie mailami Spondylusa, umawiacie się na indywidualne konsultacje. Kilka dni temu napisała do mnie Ola ze Spondylusa z małą prośbą. Spondylus chciałby zebrać aktualne dane na temat wiedzy rodziców w zakresie zapobiegania wad postawy u dzieci.  Wyniki badań naukowych pozwolą na stworzenie rekomendacji działań dla kadr medycznych w obszarze profilaktyki wad. Bardzo liczą na Waszą pomoc. Ale nic za darmo. Chcieliby jednej osobie z tych, które wypełnią ankietę, podarować krzesełko S-Ball, które jest autorskim projektem specjalistów Spondylusa. Krzesło, które myśli za Ciebie – ćwiczysz siedząc prawidłowo.

– DBASZ O KRĘGOSŁUP: wykonujesz mikroruchy siedząc – więc Twój kręgosłup jest w ruchu

– UNIKASZ OBRZĘKÓW NÓG: bo staw biodrowy i kolanowy jest ustawiony pod kątem ponad 90 stopni – nie uciskasz więc naczyń głębokich, dbasz o prawidłowe krążenie (nie masz możliwości podwijania nóg pod pupę – a to szok, dla naszych naczyń)

– PROSTUJESZ KRĘGOSŁUP – a tę pozycję wymusza piłka, szukając stabilności, więc … krzesełko dba o Twoją prawidłową postawę.

s-ball-extra-pilka-45-cm by .

Ćwiczenia s-ball 2 small by . Ćwiczenia s-ball 1 small by . 2 by .

IMG_9245 by .

 

Link do ankiety znajdziecie poniżej.

ANKIETA

Wypełnijcie ją, a potem dokończcie zdanie „Dzięki S-Ball będę…”.

Konkurs trwa od dzisiaj do 11 czerwca.

Wyniki ogłoszę 13 czerwca w osobnym wpisie.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj – regulamin

Tagi z wpisu
, ,

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *