Prezent na dzień ojca

Prezent by .

Przyznać się, kto z Was zaczął już atakować Google frazami „prezent dla taty” „prezent na dzień taty” „pomysły na prezent na dzień ojca”, „co kupić tacie” itp.? Jak zwykle spieszę z pomocą. Poniżej znajdziecie moje propozycje podzielone według cen (w zależności od zasobności Waszego portfela). A na końcu wpisu czeka na Was niespodzianka – konkurs ze świetnymi nagrodami.

Prezent na Dzień Ojca to nie taka prosta sprawa. Jeżeli Wasz tata (lub tata Waszych dzieci) ma jakieś hobby, sprawa jest nieco ułatwiona. U mnie w rodzinie pasjonatów jednej dziedziny brak. Dlatego zawsze miałam problem z tym, co można kupić tacie. Gdy byłam mała, robiłam laurki. Gdy stwierdziłam, że jestem już za stara na laurki i wypadałoby kupić tacie prezent z prawdziwego zdarzenia, przez kolejne lata kupowałam mu w wiejskim sklepie spożywczo-przemysłowym (sic!) najtańsze krawaty, które ojciec upychał po szufladach. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nigdy więcej już ich nie widziałam. Gdy widziałam, że krawaty nie spełniają swojej roli, zaczęłam kupować to, co mamie – kwiatek i czekoladki. Akurat mój ojciec preferuje czekoladę gorzką, więc byłam szczęśliwa, że znam jego preferencje i mogę mu kupić coś, z czego będzie zadowolony. I tak jechałam na tych kwiatkach i czekoladkach dosyć długo. Do czasu, aż sama nie zostałam rodzicem. Dopiero wtedy uświadomiłam sobie, że mój twórca zasługuje na coś więcej. Dopiero wtedy zaczęłam rozglądać się za prezentami, które posłużyłyby mu naprawdę.

Do poniższych zestawień starałam się więc wybrać prezenty bardzo uniwersalne, ponadczasowe. Takie, z których zadowolony byłby i młodszy, i starszy tata. Ogromny wybór klasyki prezentowej (koszule, krawaty, portfele, zegarki itp.) dobrych, znanych marek znajdziecie na tej stronie: Prezent na Dzień Ojca.

Pamiętajcie również, aby, poza wręczeniem prezentu, chociaż przez ten jeden dzień dać tacie odsapnąć, sprawić, aby mógł w spokoju się zrelaksować. Nie denerwujcie, nie straszcie kolejnymi ciążami. Niech chłop odpocznie.

do 100 zł

prezent_na_dzien_taty by .

 1. Monopoly Avengers
 2. Słuchawki Vans
 3. Saszetka nerka Spiral
 4. Stojak na wino
 5. Kubek Mów mi, Ojcze
 6. Torba sportowa Under Armour
 7. okulary przeciwsłoneczne Vans
 8. mydło naturalne – piwne
 9. kubek ceramiczny denaturat
 10. skrzyneczka z czekoladkami

 

do 200 zł

prezent_dla_taty by .

 1. Aktówka Kiomi
 2. Bidon Nike Performance
 3. Pasek Tommy Hilfiger
 4. Torba sportowa Helly Hansen
 5. Piłka Nike
 6. Okulary przeciwsłoneczne Polaroid
 7. Plecak Your Turn
 8. Spinki do mankietów

 

powyżej 200 zł

prezent_na_dzien_ojca by .

 1. Pulsometr Fitbit
 2. Stół do pokera
 3. Portfel Hugo Boss
 4. Lego Star Wars Sokół Milleniumm
 5. Tor Spacerail
 6. SPHERO robot droid Star Wars BB-8
 7. Zegarek Komono Magnus
 8. Dron Hubsan

 

Konkurs „Anatomia taty”

Każdy z Was wie, kto to jest tata, kim jest (albo kim powinien być) dla dziecka. Temat konkursu jest więc z jednej strony błahy, z drugiej dający ogromne pole do popisu. Jak ugryźć tę anatomię taty? Chciałabym, abyście odpowiedzieli na pytanie:

Tata to…

Forma dowolna. To może być opis, zdjęcie, film, cokolwiek. Byleby udało Wam się umieścić zadanie konkursowe w komentarzu. Pamiętajcie, że nie oceniam jakości, ale kreatywność. Jeżeli więc masz świetny pomysł na zdjęcie, ale nie masz super sprzętu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wygrał.

Nagrody są trzy. Mam dla Was vouchery do wykorzystania na Zalando.pl o wartości. 250zł, 150zł, 100zł

Konkurs trwa od dzisiaj (7 czerwca) do 12 czerwca.

Wyniki ogłoszę 14 czerwca w osobnym wpisie na blogu.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj – REGULAMIN KONKURSU – anatomia taty