Menu
gadżety / inspiracje / lifestyle / matka / moda

Biznesmamy #7 Joissy

Zapraszam na kolejny – siódmy już – wpis z cyklu #Biznesmamy.

Poznajcie Olę. Ola jest niespełna 30-latką, która właśnie zaczyna realizować swoje marzenie o własnej marce. Prywatnie żona, siostra, przyjaciółka, jeszcze nie mama, ale ma nadzieję, że to marzenie również uda się zrealizować. Ola daje przykład, jak przed zostaniem mamą można zabezpieczyć się finansowo.

Ola stworzyła JOISSY – markę tworzącą piękne torby dla mam. Od Oli dostałam torbę SOHO. Niech Was nie zmyli ten ładny, klasyczny wygląd torby. Mimo iż wyglądem nie odbiega od tych eleganckich, noszonych przez prawdziwe bizneswoman, w środku pojemna jest niczym wór Matki Polki. Torba ma aż 11 kieszeni (policzyłam)! Dwie z nich (termoizolacyjna i wodoodporna) to doskonałe rozwiązanie na przenoszenie gotowego pokarmu, czy przemoczonych ubranek. Torby Joissy można nosić na wiele sposobów – w ręku, na ramieniu, przez ramię albo po prostu przyczepić do wózka (zaczepy do wózka są odpinane i regulowane – będą pasowały do każdego modelu wózka). W środku każdej torby znajduje się świetna turystyczna mata, która może być przewijakiem lub wodoodporną podkładką do siedzenia dla dziecka.

DSC_5326 by . DSC_5305 by . DSC_5310 by . DSC_5302 by .

joissy3 by . joissy by . joissy2 by .

Zadałam Oli kilka pytań odnośnie jej pierwszego, biznesowego dziecka.

Skąd wziął się pomysł na biznes?

Od zawsze wiedziałam, że chcę prowadzić coś własnego. Przez ostatnie lata pracowałam w branży dziecięcej, którą szczerze uwielbiam i mimo, że nie jestem jeszcze mamą czułam, że tematyka jest mi bliska i wdzięczna. Prywatnie uwielbiam modę, pojawiające się trendy i wszystko to co się wokół nich dzieje. Wiele obserwacji mam wśród znajomych i rodziny, zapaliło mi lampkę „to jest to”. Mamy są przede wszystkim kobietami i chciałabym, aby w tym wyjątkowym czasie macierzyństwa nadal mogły czuć się kobieco i wyglądać stylowo.

Dlaczego akurat JOISSY?

JOISSY to dla mnie kobiecość i macierzyństwo i nazwa miała właśnie taka być.

Dlaczego torby dla mam?

Mam spore grono wspaniałych kobiet dookoła mnie, które są mamami. Bardzo często na spotkaniach z nimi i ich dzieciakami, widziałam sytuacje, gdzie zabierały dwie torebki, przepakowywały się, nosiły mniejsza torebkę w dużej torebce itp. Wtedy zauważyłam, że mamy często mają problem z wyborem torby dla siebie, z jednej strony torba musi mieć dla nich niezwykle praktyczna i funkcjonalna aby dobrze się zorganizować, a z drugiej chcą aby ich torba nadal była kobieca i stylowa, tak aby mogły jej użyć zarówno podczas spacerów z dzieckiem a także gdy idą do kawiarni czy klubu fitness. I tak pojawił się pomysł stylowych i funkcjonalnych toreb dla mam JOISSY.

Czym wyróżnia się JOISSY na tle konkurencji?

Torby JOISSY są inspirowana macierzyństwem i kobiecością, chcę oferować, piękne i stylowe torby dla mam a ich funkcjonalność jest dla mnie absolutną bazą, podstawą jaką muszą spełniać.  Dlatego każda torba JOISSY zawiera kieszeń termoizolacyjną, zaczepy do wózka, czy kieszeń wodoodporną. Dostępność kieszonek i przegródek pozwala się mamom po prostu lepiej się zorganizować i funkcjonować na co dzień.

Jak Twoja wygląda praca?

To co daje mi najwięcej satysfakcji i radości to tworzenie produktów, dlatego najchętniej poświęcam czas na pracę nad nowymi produktami, przeglądam trendy w modzie, kolorystykę, wzornictwo. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę mogła pochwalić się nowymi produktami i akcesoriami dla mam, a także ich pociech.

 

Piękne torby JOISSY znajdziecie tutaj – JOISSY

joissy4 by . joissy5 by . joissy7 by .

img_9782-popr1-web-lookbook by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

2 komentarze

 • pat
  31 stycznia 2017 at 20:40

  Ładne ładne!

  Odpowiedz
 • salus salus
  31 stycznia 2017 at 19:23

  Rewelacja!!

  Odpowiedz

Napisz odpowiedź