Prawie wszystko

Coś ostatnio nie mogę się ogarnąć. To pewnie przez…. Hm, na co by to zrzucić? Przygotowania przedświąteczne czy nieogar poszpitalny? A może jedno i drugie?

Tak, to na pewno ich wina.

Dzisiejszy wpis też tworzony na szybko (przez co ucierpiała jakość zdjęć :/). Ale chciałam już teraz pokazać Wam świetną książkę. Książkę o prawie wszystkim! To niesamowite, jak na 38 stronach można zebrać informacje i ilustracje o tak wielu rzeczach. O ludzkim ciele, owocach, warzywach, zwierzętach, pojazdach, narzędziach, ludowych ubiorach z całego świata…. A wszystko to świetnie zilustrowane. Każdy (młody czy stary) znajdzie w tej książce coś dla siebie. Każdy dowie się z niej czegoś, o czym wcześniej nie wiedział. Jaśka najbardziej interesuje teraz strona na temat ciała człowieka. Do każdego obrazka na końcu książki dopisane jest kilka zdań (informacji, ciekawostek). Jaśkowi jeszcze ich nie czytam, ale sama z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę.

„Prawie wszystko” zostało wydane przez odnogę Egmontu – Art EGMONT – wraz z książką z tej samej serii „Zoologia”. Mamy obie, jednak „Prawie wszystko” jest według mnie tytułem obowiązkowym. Myślę, że zachwyci każdego miłośnika książek.

Krótka piłka – to pozycja, którą trzeba mieć!

DSC_3114_DxO

DSC_3172_DxODSC_3175_DxODSC_3176_DxODSC_3177_DxODSC_3154_DxODSC_3171_DxO

Dżonasowy wygnieciony outfit domowy:
t-shirt: mamatu
s
podnie: mon chou

Tagi z wpisu
, ,

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *