Menu
gadżety

Philips rozpieszcza

Zastanów się, jakie sprzęty Philipsa masz w domu? Myślę, że niejeden. U nas znalazły się: żelazko, depilator Lumea, szczoteczka do zębów, suszarka do włosów. Jeszcze niedawno był też z nami sterylizator do butelek Avent. Możliwe, że u Ciebie jest ich jeszcze więcej. Bo Philips to dobra marka. A w dodatku, mimo że dobra, to nie spoczywa na laurach i dba o swoich klientów. A teraz przygotował dla nich coś ekstra.

Masz w domu Philipsa? Philips ma coś dla Ciebie.

Mój Philips

Philips niedawno ruszył platformą Mój Philips, gdzie każdy będzie mógł zarejestrować swój produkt Philipsa, dostając za to bardzo fajne korzyści.

s_0112 by .

Co z tego będę mieć?

Kurier odbierze od Ciebie reklamowany produkt i przywiezie z powrotem

Tak właśnie. Nigdzie nie musisz chodzić, jeździć, załatwiać. Wystarczy zgłosić reklamację, a Philips przyśle kuriera, który zabierze produkt od Ciebie z domu do Autoryzowanego Centrum Serwisowego Philips, a po naprawieniu go, odwiezie go do Ciebie. A to wszystko bezpłatnie dla wszystkich produktów objętych gwarancją.

Nie musisz trzymać papierowych gwarancji

Jeżeli do swojego profilu Mój Philips dodasz skan paragonu albo faktury, będziesz mógł ją wyrzucić i zapomnieć gdzie kupowałeś produkt, na jaką kwotę i którego dnia. Przy w przypadku konieczności reklamacji, wystarczy, że podasz swój adres mailowy i model urządzenia, a Philips zajmie się resztą.

Twój problem zostanie rozwiązany indywidualnie

Każdy klient jest dla Philipsa klientem priorytetowym. Do każdego podchodzi się indywidualnie. Jako klient z kontem mój Philips, z doradcą Philipsa skontaktować się będziesz mógł poprzez infolinię, e-mail, facebooka oraz za pośrednictwem czatu.

Dostaniesz prezent

Jaki? To już zależy od tego, jaki produkt Philipsa zarejestrujesz. Do każdego możesz zgarnąć coś gratis. Np. w przypadku rejestracji odkurzacza, otrzymasz aż 5 lat gwarancji (czasami za takie profity trzeba sporo dopłacić) i dodatkowy filtr. Nawet w przypadku rejestracji szczoteczki do zębów otrzymasz dodatkową główkę do szczoteczki.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że klikniesz w poniższy obrazek i zarejestrujesz swój produkt. I już. 🙂
dedicatedCreation_1107 by .

Zerknijcie też, co o tej akcji myślą Marysia i Kuba z bloga Oczekując.


Partnerem wpisu jest marka Philips.

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?