Menu
zabawki

Netto wie, czego trzeba rodzicom!

Jeżeli macie wrażenie, że przerobiliście już wszystkie możliwości zabawy z Waszymi dziećmi, że znacie już każdy fragment tras spacerowych wokół domu, że pamiętacie już wszystkie dialogi z bajek oglądanych przez dziecko, to mam coś dla Was! Coś, co nie tylko wprowadzi powiew świeżości do zabaw z dzieciakami, ale jest jedną z naszych ulubionych form spędzania wspólnego czasu w domu.

Pamiętacie zeszłoroczną, świetną akcję Masa Kreatywności Netto? W tym roku Netto zaprasza i inspiruje do wspólnej zabawy rodzinnej w podobnej formie, dzięki której możemy uwolnić pokłady naszej wyobraźni i bawić się z dzieciakami kreatywną masą. Akcja Masa Kreatywności Netto to był u nas hit. I wiem, że u wielu z Was również. Teraz na pewno też tak będzie! Nie tylko my zbieraliśmy naklejki i kolejne kolory masy, ale również babcia znosiła nam po kilka tygodniowo.

Masa Kreatywności Netto to nie jest zwykła masa plastyczna – jest bardzo miękka, plastyczna, nie brudzi, nie rozpływa się jak niektóre, zastyga i twardnieje). Ulepione stworki pełnej twardości nabierają po 24h. Masa jest bezpieczna dla dzieci. Jest nietoksyczna i biodegradowalna. Dzięki temu całe rodziny mogą z niej robić ciekawe figurki.

Nowa akcja Masa Kreatywności – Farma Śweżości zachęca maluchy do obserwowania życia na gospodarstwie. Możemy kreatywnie spędzać z nimi czas lepiąc zwierzaki, owoce, czy warzywa. Dzieciaki poznają różne zwierzątka z farmy – przyjacielską krowę Karolinę, ambitnego konia Franka, głośnego koguta Zdzisia czy ciekawskiego kurczaka Julka – całe spektrum róznych osobowości i charakterów.

A jak to działa?

Za każde 40 zł wydane na zakupy w sklepach Netto, otrzymacie saszetkę z Masą Kreatywności Netto oraz jeden znaczek. Za 6 takich znaczków możecie kupić jedną z sześciu maskotek w cenie 24,90 zł. Można też dostać dodatkowe saszetki za zakup wybranych produktów (co tydzień są to inne produkty).

Masa kreatywnosci20210408_0009hey clay by .

W tym roku w Netto dodatkowo możecie dostać świetne produkty związane z postaciami z Masy Kreatywności Netto. Zwierzątka z farmy znajdziecie w różnych odsłonach. Za 59,99 zł możecie kupić super zestaw z 18 kolorami masy, za 34,99 zł plecak, który będzie świetny na wakacyjne wycieczki, za 19,99 zł kulę z kilkoma kolorami masy i instrukcją – potrzebnymi do stworzenia jednego zwierzaka z farmy kreatywności (myślę, że to fajna opcja na prezent), a za 14,99 zł bidon z tworzywa wolnego od BPA.

Masa Kreatywności wspiera rozwój dzieciaków przez naukę i zabawę, pobudza chęci do rozwijania zdolności manualnych (naprawdę te aplikacje zmotywuje każdego!), daje nieskończone możliwości dla dzieci i dorosłych do rozwijania swojej kreatywności i wyobraźni oraz inspiruje do wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzicami.

Na stronie Masy Kreatywności Netto znajdziecie cztery dodatkowe zabawy i gry – memory, puzzle, pchełki oraz kółko i krzyżyk. Uczą one koncentracji i skupienia, a poza tym mogą pomóc zabić nudę w domu podczas niepogody.

Akcja trwa od 12 kwietnia do 3 lipca 2021 r. Polecam zrobić sobie zapasy masy na cały rok, tak jak my. 🙂

Więcej informacji na temat Masy Kreatywności znajdziecie tutaj – Masa Kreatywności

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź