Najpiękniejsze zabawki ze sklepu Tuliluli.pl – od malucha do starszaka. +NIESPODZIANKA

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja02 by .

Wpisy świąteczne ze sklepem to już moja coroczna tradycja. Uwielbiam przeglądać ich asortyment i wyszukiwać takie perełki, jak za chwilę zobaczycie. A na końcu czeka na Was niespodzianka. Mam do rozdania 3 kupony po 100 zł na zabawki od Tuliluli.pl

Jeżeli chcecie mieć te cudowności już teraz, to na hasło matkawariatka macie 10% na zabawki i 25% zniżki na ubrania. Szczególnie polecam Wam genialną jakość ubranek Mini Rodini. Promocja obowiązuje do 10 grudnia.

Bierzcie i korzystajcie. Zabawki ustawione są według wieku dziecka.

Drewniane klocki obrotowe Twistanimo Djeco

Piękne, drewniane klocki na podstawce. Klocki można obracać tak, aby ułożyć cztery różne zwierzaki. Starzy pewnie będą ustawiać zwierzaki według tła, dzieciaki stworzą swoje odjechane kompozycje np. koto-miśko-pingwina.

Do kupienia tutaj – klocki TwistanimoZabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja48 by .

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja49 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja50 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja41 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja42 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja43 by .

Drewniane puzzle z dźwiękiem Super Jo

Genialne puzzle dźwiękowe. Witek średnio lubi puzzle. Te pokochał od razu. Nie dość, że pojazdy, to jeszcze z dźwiękami! Puzzle są jednoelementowe. Wystarczy dany pojazd włożyć w odpowiednio wyprofilowany otwór. Wtedy pojazd wydaje prawdziwe (!) dźwięki. Wybaczcie jakość nagrania, ale nagrywałam je na szybko telefonem. Koniecznie musiałam Wam pokazać, jak brzmią te dźwięki.

Do kupienia tutaj – puzzle dźwiękowe

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja51 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja53 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja52 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja37 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja36 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja35 by .

Zestaw trzech miękkich autek z napędem B.toys

To jest u nas hicior. Nawet w tej chwili Witek jeździ nimi po podłodze. Autka nie dość, że są miękkie, to są masywne. Małemu dziecku bardzo łatwo się je prowadzi. Poza tym dzięki miękkim krawędziom są bardzo bezpieczne. Mogą bawić się nimi już nawet najmłodsze maluchy. A i meble nie zostaną poobijane. Autka napędzane są poprzez pociągnięcie w tył. No i z wyglądu są naprawdę pocieszne.

Do kupienia tutaj – trzy autka

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja59 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja60 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja61 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja31 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja32 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja33 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja34 by . Gra Little Action Djeco

Gra, w którą mogą grać już nawet dwulatkowie. Zadaniem graczy jest losowanie kart z zadaniami do wykonania. Zadania wykonywane są za pomocą zwierzaków: lamparta, tygrysa, papugi, małpki, misia koala i krokodyla. Za każde wykonane zadanie otrzymuje się medal. Gra rozwija zdolności motoryczne (spójrzcie na karty z zadaniami na zdjęciach) i wprowadza malucha w świat gier.

Do kupienia tutaj – gra Little Action

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja62 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja63 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja64 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja01 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja02 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja03 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja04 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja05 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja06 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja07 by .

Puzzle sensoryczne (dotykowe) Farma Djeco

Genialne puzzle sensoryczne. Puzzle składają się z 20 elementów. 12 puzzli przedstawia tło, a 8 ma postać zwierząt z elementami sensorycznymi. Każdy z nich ma inną fakturę. Dopasowywanie puzzli do tła działa na zasadzie sortera.

Do kupienia tutaj – puzzle dotykowe

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja46 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja22 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja23 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja24 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja25 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja26 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja27 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja28 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja29 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja30 by .

Gra dotykowe Lotto Djeco

I kolejna świetna gra dla maluchów. Tym razem nieco starszych. Grający kręcą kołem i, po wylosowaniu jednego z obrazków na tarczy, wkładają dłoń do woreczka wypełnionego 15 gumowymi figurkami. Zadaniem graczy jest odszukanie w woreczku wylosowanego na tarczy zwierzątka, owocu lub warzywa. Gra zawiera dwa warianty gry – dla młodszych (tylko dopasowywanie poszczególnych figurek do kategorii) i dla starszych (odgadywanie po dotyku figurek w woreczku).

Do kupienia tutaj – dotykowe lotto

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja54 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja55 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja56 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja57 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja58 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja38 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja39 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja40 by .

Projektor, zestaw KINO Moulin Roty

To zabawka, która spodoba się i młodszym, i starszym dzieciom. Mieliście w dzieciństwie rzutnik do wyświetlania slajdów z bajkami? Ja miałam. Wspominam to jako magię. Ten zestaw Moulin Roty działa na podobnej zasadzie. Do wyboru mamy pięć krążków z różnymi bajkami do wyświetlania na gotowym tle (w pudełku) albo na białej ścianie. W zestawie znajdują się też bilety, zaproszenia na projekcję i afisze.

Do kupienia tutaj – zestaw kinowy

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja12 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja13 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja14 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja08 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja09 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja10 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja11 by .

Gra Additions Djeco

Gra ucząca dzieci liczb i liczenia. Dziecko dostaje zadanie, samodzielnie dobiera elementy podane w zadaniu i układa je w stawie, następnie wybiera jedną z kart wynikowych, jako rezultat swoich obliczeń. Wynik sprawdzamy na rewersie karty z zadaniem. Jasiek od dawna potrafi dodawać liczby w takim zakresie. Postanowiłam mu więc nieco urozmaicić grę. Dawałam mu jedną z kart wynikowych jako liczbę, do której musi dobrać samodzielnie elementy. Ale żeby nie było za łatwo, wymyśliłam, że cyfry przy zwierzakach będą oznaczały, jaką wartość ma jeden zwierzak. Jeżeli więc dostawał cyfrę 7, mógł wziąć np. kartę, na której była jedna rybka mająca wartość 5 i jeden ptak mający wartość 2. Wystarczyło więc, że do stawu wrzucił jedną rybkę i jednego ptaka. Gdyby ptak miał np. wartość 1, potrzebne byłyby dwa ptaki. Dawał chłopak radę.

Do kupienia tutaj – gra Additions

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja44 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja15 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja16 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja17 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja18 by .

Gra sudoku Jungle Logic Djeco

Sudoku dla dzieci oparte na klasycznych zasadach sudoku. Zwierzaki po bokach pokazują, ile zwierzaków jednego rodzaju może znaleźć się w danym rzędzie. Jasiek jest zachwycony. Karty z zadaniami są ponumerowane i ustawione od najłatwiejszych do najtrudniejszych.

Do kupienia tutaj – Jungle Logic

Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja45 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja19 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja20 by . Zabawki Djeco_Prezent pod choinke od Mikolaja21 by .

Prawda, że same cudowności? A teraz lećcie i zamawiajcie. I pamiętajcie o kodzie rabatowym!


KONKURS

Mam do rozdania dla Was 3 kupony po 100 zł na zabawki w Tuliluli.pl

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Bez czego nie wyobrażasz sobie świąt? 

Odpowiedź uzasadnijcie.

Konkurs trwa od dziś (4 grudnia) do 10 grudnia. Wyniki ogłoszę w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu. Pojawią się w tym wpisie.


WYNIKI

Dziewczyny, bardzo dziękuję Wam za udział w konkursie. Mnóstwo pięknych i wzruszających wpisów. Miałam ogromny problem, żeby wytypować zwycięskie komentarze. Musiały mi pomóc dziewczyny z Tuliluli.

Gratulujemy:

Joannie Sokołowskiej-Jatczak

Karolinie Kobus

Mak

Odezwijcie się, proszę, do mnie na kontakt@matkawariatka.pl

Życzę Wam wszystkim, żeby w te święta również nie zabrakło tej cudownej magii, o której pisałyście, a także pierogów, kapusty i śledzi. 😉