Menu
zabawki

Najlepsze zabawki ogrodowe – BS Boys

Obiecałam Wam inspiracje na Dzień Dziecka, no i są (będzie jeszcze jeden post z zabawkami edukacyjnymi dla maluchów). Zaczęły się cieplejsze, dłuższe dni i coraz częściej pytacie mnie o zabawki ogrodowe. Dlatego postanowiłam, że w tym roku propozycje prezentów na Dzień Dziecka będą zachęcały do aktywnych zabaw na świeżym powietrzu. Dziś chciałabym Wam pokazać niezniszczalne zabawki marki BS Toys. Większość z nich przeznaczona jest do zabawy na zewnątrz. Za dwa tygodnie urządzamy Witkowi urodzinowe party na podwórku i myślę, że wszystkie poniższe propozycje będą hitami imprezy.

Koniecznie zobaczcie też inne zabawki tej marki – BS Toys Na tatata.pl znajdziecie je w promocyjnych cenach do końca tygodnia.

Gra na rzep – rekin

Gra polegająca na trafienie rybkami do paszcz głodnych rekinów. Szczęki rekina wyścielone są rzepami, do których przyczepiają się rybki. Rybek jest 10 i wszystkie są ponumerowane. Rekiny mają trzy rozmiary. My gramy tak, że za trafienie w paszczę najmniejszego są trzy punkty, średniego dwa punkty, a największego jeden punkt.

Do kupienia tutaj – gra na rzep, rekin

zabawki ogrodowe001zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-53 by . zabawki ogrodowe002zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe003zabawki na dwor by .

Rzut obręczą do celu

To również gra zręcznościowa. Tym razem rzucamy sznurkowymi obręczami na drewniane bolce. Zestaw zawiera 3 drewniane różnokolorowe krążki oraz 5 sznurkowych obręczy. Tak naprawdę możecie ustalać sobie przeróżne zasady tej gry i rozmieszczać w bolce w róznych miejscach i odległościach.

Do kupienia tutaj – rzut obręczą do celu

zabawki ogrodowe004zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-54 by . zabawki ogrodowe005zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-57 by .

Letni tenis

A to jest hicior. Mimo że moje dzieci jeszcze nie potrafią grać ze sobą, to uwielbiają zabawę tymi rakietami. Wykonane są one z bardzo lekkiego i miękkiego materiału, a „piłka”, którą się odbija, to taki gumowy, trzęsący się pompon. W zestawie są dwa takie pompony, więc dzieciaki śmiało mogą się bawić osobno.

Do kupienia tutaj – letni tenis

zabawki ogrodowe006zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-56 by . zabawki ogrodowe007zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-52 by . zabawki ogrodowe009zabawki na dwor by .

Webp.net-gifmaker-58 by .

 

Gra kółko i krzyżyk

Kółko i krzyżyk nie muszę Wam przedstawiać≥ Tym razem mamy wersję ogrodową XL. Możemy w nią grać układając woreczki na poszczególnych kratkach lub rzucając je z pewnej odległości. Zestaw zawiera 10 woreczków wypełnionych piaskiem oraz pole wykonane ze sznurka o wymiarach 70 x 70 cm.

Do kupienia tutaj – kółko i krzyżyk

zabawki ogrodowe012zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-60 by .

Gra w klasy

Moje dzieci bardzo lubią grę w klasy. Pokazałam im tę zabawę w czasie Wielkiejnocy. U moich rodziców na płytkach przed domem, bez problemu można było rozrysować klasy kredą. Niestety, u nas nie ma ani płytek, ani żadnych posadzek. Przed domem mamy tylko kostki, na których rysunki kredą nie są zbyt widocznie. Sznurkowa gra w klasy od BS Toysl jest więc rozwiąńśzaniem idealnym dla naszych dzieciaków. Można ją rozłożyć na każdym podłożu, nie trzeba malować kredą. Zestaw zawiera 10 sznurkowych obręczy o średnicy 30 cm oraz 3 krążki do rzucania

Do kupienia tutaj – gra w klasy

zabawki ogrodowe010zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-59 by . zabawki ogrodowe011zabawki na dwor by .

Gra cztery w rzędzie niebiesko-zielone XL

Na pewno kojarzycie tę grę w mniejszej wersji. Ja bardzo lubię zabierać mniejszą wersję w podróż. A ta duża jest idealna na ogród, gdzie przestrzeń większa i wszystko większe. Gra polega na tym, żeby ułożyć cztery krążki o takim samym kolorze w jednej linii (pionowo, poziomo lub po skosie). Oczywiście gracze wrzucają swoje krążki na zmianę (mamy tutaj niebieskie i zielone). Gra bardzo fajnie rozwija logiczne myślenie.

Do kupienia tutaj – cztery w rzędzie XL

zabawki ogrodowe013zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe014zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe015zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe016zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe017zabawki na dwor by .

Warcaby XXL

Warcabów również nie muszę Wam przedstawiać. Tym razem również mamy je w wersji XXl. Mimo nierówności naszego podłoża, krążki bardzo dobrze trzymają się maty i nie przesuwają się. Oczywiście w te warcaby możecie tez grać w domu na stole, na podłodze, na dywanie. Producent pomyślał o graczach, którzy chcieliby grac na świeżym powietrzu i do zestawu dołączył drewniane kołeczki, które utrzymują matę na miejscu nawet przy większym wietrze.

Do kupienia tutaj – warcaby XXl

zabawki ogrodowe018zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe019zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-64 by .

Wieża równowaga

Zestaw zawiera 9 drewnianych, nierównych klocków, 12 krążków do gry oraz linę do oznaczenia pola gry.Z klocków budujemy wieżę. Staramy się zbudować ją tak, żeby była jak najbardziej stabilna (przypominam, że klocki są nierówne). Gra polega na tym, aby strącać klocki od góry i nie pozwolić na to, aby wieża się przewróciła.

Do kupienia tutaj – wieża równowagaWebp.net-gifmaker-63 by . Webp.net-gifmaker-61 by .

Układanka logiczna drewniana

CUdowna układanka logiczna. W zestawie znajdują się 22 solidne, drewniane klocki, z których możemy ułożyć wiele różnych konstrukcji 2D i 3D, korzystając np. z 48 kart podzielonych na trzy stopnie trudności. Układanka będzie idealna dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Do kupienia tutaj – układanka logiczna

zabawki ogrodowe020zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe021zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe022zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe024zabawki na dwor by . Webp.net-gifmaker-65 by .

zabawki ogrodowe023zabawki na dwor by . zabawki ogrodowe025zabawki na dwor by .

 

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź