Menu
Niemcy / Podróże

Nocleg w Heide Parku – bajkowe domki Holiday Camp

Jeżeli wybieracie się do Heide Parku, najlepiej wybrać nocleg na miejscu. My tak zrobiliśmy i w Legolandzie, i właśnie w Heide Parku. Mieszkając w miejscach autoryzowanych przez park rozrywki, zazwyczaj otrzymujemy bilety w cenie noclegu. I tak też jest w przypadku Holiday Camp.

Heide Park odwiedziliśmy w czasie majówki (30.04-2.05). Przyjechaliśmy we wtorek, a wyjeżdżaliśmy w czwartek. Mieliśmy dwa noclegi, ale otrzymaliśmy bilety wejściowe do parku na trzy dni. Poza tym w cenie razem z biletami i noclegiem w domkach, otrzymujemy pełne wyżywienie. Rano możemy skorzystać z bufetu śniadaniowego, a wieczorem z obiado-kolacji. Dodatkowo otrzymujemy karnety lunchowe, które możemy wykorzystać w parku.

Nocleg w Holiday Camp możecie zarezerwować bezpośrednio przez stronę parku – Holiday Camp I polecam rezerwować właśnie bezpośrednio przez tę stronę. Wydaje mi się, że polscy pośrednicy nie mają w ofercie domków z łazienkami.

A teraz zobaczcie, jak to wygląda.


Śpi się w takich pięknych, kolorowych domkach. Domki zazwyczaj dzielone są na pół (mają dwa osobne wjeścia).

Nocleg w Heide Parku017Holiday Camp by .

W środku wyposażenie jesto dosyć skromne, ale w zupełności wystarcza. W końcu przyjechaliśmy do Heide Parku, a nie do domków.

Nocleg w Heide Parku040Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku036Holiday Camp by .

W naszym domku były dwa łóżka piętrowe (dzieci spały na górze, a rodzice na dole). Nocleg w Heide Parku037Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku038Holiday Camp by .

Był też stół i szafa na rzeczy. I to w sumie tyle. Ale to naprawdę było wystarczające.Nocleg w Heide Parku030Holiday Camp by .

Dodatkowo nasz domek miał łazienkę. Nie wszystkie domki je mają. Na terenie Holiday Campu można skorzystać też z wspólnych łazienek.Nocleg w Heide Parku039Holiday Camp by .

Na terenie Holiday Campu można wynająć nie tylko domki, ale równiez spać w oldschoolowych samochodach kempingowych.

Nocleg w Heide Parku021Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku022Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku023Holiday Camp by .

Obok samochodów znajduje się plac zabaw, z którego moje dzieci chętnie korzystały po zamknięciu Heide Parku.

Nocleg w Heide Parku033Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku034Holiday Camp by . Webp.net-gifmaker-38 by . Webp.net-gifmaker-37 by . Nocleg w Heide Parku024Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku025Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku026Holiday Camp by . Webp.net-gifmaker-35 by . Webp.net-gifmaker-36 by . Nocleg w Heide Parku027Holiday Camp by . Webp.net-gifmaker-34 by .

Po zameldowaniu się w recepcji, dostaliśmy opaski na ręce w różnych kolorach (na każdy dzień inny kolor). Dzięki nim mogliśmy korzystać z posiłków w restauracji (bufet szwedzki) oraz z oferty dodatkowej budki z jedzeniem (serwującej frytki, nuggetsy i pizzę).

Nocleg w Heide Parku031Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku006Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku007Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku008Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku003Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku009Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku012Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku013Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku014Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku032Holiday Camp by . Nocleg w Heide Parku029Holiday Camp by .

A tak wyglądały karnety na lunch w Heide-Parku. Nie potrzebowaliśmy kupować już żadnych innych posiłków. Ten pakiet, który zapewniał nam Holiday Camp, w zupełności nam wystarczał.

DSC_3682 by .

Z Holiday Campu możemy wejść bocznym wejściem do Heide Parku. Od Campu do parku jest kilkaset metrów. Taką dróżką.

Nocleg w Heide Parku001Holiday Camp by .

Cały teren Holiday Campu jest zamknięty (samochody zostawia się na parkingu przed wejściem). Jest więc całkowicie bezpieczne. Dzieci bez problemu mogą się poruszać na rowerach, hulajnogach, rolkach itp. Nie musimny obawiać się, że nagle na ich drodze pojawi się jakiś samochód.

Nocleg w Heide Parku015Holiday Camp by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

1 Comment

  • Szymon
    26 maja 2019 at 18:12

    O której godzinie zaczyna się i kończy doba hotelowa? Nie mogę znaleźć nigdzie a też chce się wybrać.
    I ile kuponów na lunch w parku dostaliście?

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź