Menu
inspiracje / matka / Podróże / Polska

Flyspot – prezent idealny. Dla każdego

Znacie choć jedną osobę, która nie marzyłaby lub nie śniła o lataniu? Ja chyba nie. Teraz to marzenie może spełnić każdy. A wszystko dzięki najszybszemu na świecie tunelowi aerodynamicznemu Flyspot.

W Ożarowie Mazowieckim (przy wylotówce z Warszawy w stronę Poznania) powstało niedawno miejsce, w którym spełniają się marzenia o zostaniu supermanem. Początkujący mogą kupić voucher na stronie Flyspot.com Dwa loty (2 x 90 sek.) dla osoby dorosłej kosztują 249 zl. Te trzy minuty odpowiadają czasowi swobodnego spadania podczas czterech skoków spadochronowych z 4 tys. metrów lub jednemu skokowi Felixa Baumgartnera ze stratosfery. Trzy minuty podzielone są na dwa wejścia, ponieważ taki lot to dość spory wysiłek fizyczny, podczas którego pracuje wiele mięśni. Można też wykupić większą ilość lotów w pakiecie, loty rodzinne, loty dla dzieci. Więcej informacji znajdziecie na stronie. Od siebie dodam, że jeżeli chcecie wybrać się na weekend do Flyspot, to warto zarezerwować voucher dużo wcześniej. Nasz na marzec zamawiałam już w styczniu. Niektóre godziny były już wtedy zarezerwowane. Warto mieć ze sobą pendrive, tablet, laptop, telefon czy aparat. Każdy lot rejestrowany jest przez 3 kamery. Nagranie można zgrać sobie na pamiątkę.

Na miejscu słychać obcokrajowców. Gdy przejrzałam instagram pod kątem tagów #flyspot, okazało się, że zdjęcia w dużej mierze pochodzą z kont zagranicznych. Flyspot staje się więc jedną z głównych atrakcji, dla których warto jest odwiedzić Warszawę.

Lot był jednym z prezentów urodzinowych, które Grzesiek dostał ode mnie. Jak mu się podobało? Mój mąż nie jest zbyt wylewny w określaniu swoich emocji czy uczuć. Uznał jednak, że było za krótko. A to chyba bardzo dobrze. 🙂

Loty grupy zaawansowanej naprawdę robią wrażenie.

A tak wyglądał Grześka pierwszy raz.

DSC_3852_DxO by . DSC_3893_DxO by . DSC_3891_DxO by . DSC_3889_DxO by . DSC_3885_DxO by . DSC_3883_DxO by . DSC_3875_DxO by . DSC_3870_DxO by . DSC_3864_DxO by . DSC_3861_DxO by . DSC_3860_DxO by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

1 Comment

  • profly
    17 maja 2018 at 10:46

    Dzięki istnieniu tunel aerodynamicznych każdy z nas może spełnić swoje marzenia o lataniu! Takie loty są świetnym pomysłem na prezent albo na spotkania integracyjne pracowników 🙂

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź