Menu
zabawki

Wyprzedaż u Matki Wariatki – ponad 100 aukcji od 1 zł

To już jest tradycja, że na przełomie starego i nowego roku, robię w domu małe czystki. Przed świętami udało mi się oddać dwa wielkie kartony zabawek i dwa worki ubrań po dzieciach. Gdy wybierałam rzeczy do wystawienia na aukcji, zebrałam jeszcze kolejne dwa kartony zabawek i gadżetów do oddania.

Dziś na Allegro wjeżdża prawie 90 aukcji. Jutro dojdą kolejne. Pojawi się m.in. ten metalowy jeździk Vilac, który widzicie na zdjęciu głównym (tak, ten maluch to Jasiek ponad 5 lat temu). Na aukcjach obowiązują takie zasady jak zawsze:

  • wszystko wystawione jest od 1 zł (tylko od Was zależy, za ile kupicie daną rzecz)
  • nie sprzedaję poza aukcją
  • proszę o przemyślane zakupy
  • jeżeli dana rzecz ma jakąś widoczną wadę albo brakuje jakiegoś elementu, piszę o tym w opisie
  • kupując kilka rzeczy, można wybrać jedną wysyłkę (proszę tylko, żebyście wybierali formę wysyłki dostosowaną do gabarytów Waszej paczki – np. jeździk nie wejdzie do koperty)
  • wszystko wysyłam przez paczkomat/inpost. Mają naprawdę fajne ceny dla Allegro i proszę Was, abyście nie obniżali mi ocen na Allegro za koszt wysyłki. Nie ja go ustalam. Ja z własnej kieszeni dopłacam za opakowania, folię itp.

Żeby przejść do aukcji, wystarczy kliknać w logo Allegro.allegro-logo by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź