Menu
książki

Wielka wyprzedaż – ponad 100 aukcji

Na Allegro właśnie wjechało ponad 100 naszych książek. Wszystkie zostały wystawione na licytację od zł. Za tyle, za ile je wylicytujecie, za tyle zostaną sprzedane. Proszę, nie piszcie do mnie z prośbami o podanie cen kup teraz. Nie potrafię wyceniać. Wszystkie pozycje są praktycznie w stanie idealnym. Część z nich sprzedaję, ponieważ nie sprawdziły się u nas, część ponieważ dzieci już z nich wyrosły, a część dlatego, że nam się zdublowały (ciężko jest nam kupić książkę, której nie mamy ;)). Wszystkie aukcje trwają 10 dni i wszystkie skończą się w tym samym czasie. Możecie łączyć zamówienia (koszt wysyłki będzie jeden). Paczki wysyłam inpostem (paczkomat albo kurier).

Proszę o przemyślane zakupy.

Żeby przenieść się do aukcji, wystarczy kliknąć logo allegro.

NSNktkpTURBXy9jZjA4MGFkZjNhYmI4YTIwZDJlZTZlZTljZjUxMzM5Yy5qcGeSlQMAAc0KOc0FwJMFzQNSzQHe by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

1 Comment

  • Tośka
    30 lipca 2018 at 20:44

    Dopiero zauważyłam na blogu że licytowałaś książeczki ale już po licytacji :(( Wszystko sprzedane czy coś zostało i będziesz wznawiać aukcje? Chętnie kupię wszystko dla swojego od 6miesiaca w górę??

    Odpowiedz

Napisz odpowiedź