Menu
Podróże / Polska

Wakacje w Karkonoszach, czyli Blue Mountain – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi

Kto mnie obserwuje na stories i na Instagramie, ten na pewno wie, że tydzień temu spędzalismy przedłużony długi weekend w Szklarskiej Porębie. Pojechaliśmy tam na zaproszenie resortu Blue Mountain i żeby sprawdzić, czy to rzeczywiście hotel przyjazny rodzinom z dziećmi.

Jak było? Genialnie! Cały resort jest niesamowicie proporodzinny. Na każdym kroku dzieciaki znajdą atrakcje dla siebie – od animacji, po place zabaw, aquapark czy game room. Całą rodziną poczujecie się tu bardzo zaopiekowani. Jeżel chcielibyście spędzić wakacje w Karkonoszach, to Blue Mountain przygotował dla Was niespodziankę. Wystarczy, że podczas składania rezerwacji podacie kod Wiola. Dzięki temu koszt całego pobytu zostanie obniżony o 10%, a przy takiej rezerwacji to jest już naprawdę fajna zniżka. Rezerwacji dokonujecie pod numerem 75 619 93 99.

Mój Witek podsumował cały pobyt jednym zdaniem – „Nie sądziłem, że tu będzie tak super!”. Bo było naprawdę super!

Ale może pokażę Wam to wszystko na zdjęciach.

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź