Menu
Podróże / Polska

Robert’s Port – rodzinny hotel na Mazurach

Wakacje w tym roku, tak jak i dwa lata temu, zakończyliśmy pobytem na Mazurach. Tym razem zaprosił nas hotel Robert’s Port położony w Starych Sadach (5 km od Mikołajek) nad jeziorem Tałty. Mimo że jest to obiekt czterogwiazdkowy, to czuć w nim taką prawdziwą rodzinną, swojską atmosferę.

Cały hotel jest bardzo prorodzinny. Znajdziecie tu mnóstwo atrakcji dla dzieci – od animacji, po place zabaw, basen, rejsy statkiem, salę z Xboxem, wypożyczalnię rowerów, gier, bajek na dvd, a nawet latawców! No nie da się tu nudzić!

Jeżel chcielibyście spędzić jesień na Mazurach, to hotel Robert’s Port przygotował dla Was niespodziankę. Wystarczy, że podczas składania rezerwacji podacie kod MatkaWariatka. Dzięki temu koszt całego pobytu zostanie obniżony o 10%, a przy takiej rezerwacji to jest już naprawdę fajna zniżka. Zniżka działa na jesienne pakiety:

  • Nastrojowo nad jeziorem Tałty
  • Weekend Halloween na Mazurach

Rezerwacji dokonujecie na stronie: https://www.hotel-port.pl/oferty

A teraz chodźcie zobaczyć, co tam na Was czeka.


Wpis powstał przy współpracy barterowej z hotelem

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź