Menu
książki / książki dla dzieci

Nowości w biblioteczce przedszkolaka #57

To już ostatni wpis książkowy w tym roku. Bierzcie i korzystajcie. I nie krzyczcie na mnie za to, że chcecie mieć je wszystkie! 😀

Jano i Wito. Czerwona czapka

Jano i Wito w nowej odsłonie!Tym razem chłopcy wyczarują prawdziwie magiczny, ciepły, świąteczny nastrój. Podczas zabawy w lepienie bałwana, Jano i Wito przypadkowo spotykają tajemniczego, pomocnego pana w czerwonej czapce. O nie! Ten tajemniczy mężczyzna zgubił klucz! Kim on jest i jak można mu pomóc odnaleźć zagubiony przedmiot?

W trakcie ekscytujących poszukiwań trafiają do igloo, które okazuje się być magicznym portalem do fabryki samego Świętego Mikołaja! To właśnie on zgubił klucz do tego wyjątkowego miejsca. Kto zatem zajmie się przygotowaniem wszystkich prezentów? Trzeba ratować święta!

Książka „Czerwona czapka” nie tylko pomaga dzieciom w doskonaleniu wymowy głoski „cz”, ale również wprowadza nas w klimat świąt i ukazuje wartość niesienia pomocy innym. Seria „Jano i Wito uczą mówić” to doskonała propozycja do wspólnego czytania – osoba dorosła czyta tekst, a dziecko zgaduje wyrazy z daną głoską, przedstawione za pomocą obrazków.

Do kupienia tutaj – Jano i Wito. Czerwona czapka

Feluś i Gucio grają w emocje

Tych bohaterów na pewno nie muszę Wam przedstawiać. Tym razem zapraszają dzieciaki do zabawy. Głównym celem tej fascynującej gry jest wsparcie prawidłowego rozwoju emocjonalnego u dzieci i ułatwianie rodzicom trudnych rozmów na temat uczuć. Zestaw obejmuje trzy podstawowe rodzaje zabaw: memo, kalambury i konwersacje. Każda z tych aktywności skoncentrowana jest na nauce rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji.

Dzieci dopiero uczą się rozpoznawać swoje uczucia. Ta gra pomoże im zrozumieć, że wszystkie emocje są naturalne i ważne. Wspierając zdolność dzieci do rozmawiania o swoich uczuciach, „Feluś i Gusio grają w emocje” staje się cennym narzędziem edukacyjnym, które sprawia, że nauka o emocjach będzie się nie tylko ważna, ale także przyjemna.

Do kupienia tutaj – Feluś i Gucio grają w emocje

Pani Drozdowa

Kolejna z wieeeelu w naszej biblioteczce książek Józefa Wilkonia. To wyjątkowa książka, która odkrywa przed nami osobistą sferę życia wybitnego ilustratora. W centrum opowieści znajduje się Pan Drozd, znakomity artysta śpiewak, zdolny przyciągać tłumy na swoje występy dzięki pięknemu głosowi. Jego towarzyszką życiową jest Pani Drozdowa, która, w przeciwieństwie do Pana Drozda, nie przepada za tłumami, a wolny czas raczej spędza w cieniu.

Mimo tych różnic charakterów, Pani i Pan Drozd tworzą wyjątkową, zgraną parę. Razem budują dom, zakładają rodzinę, podróżują, a ich życie wypełniają codzienne sprawy, remonty, naprawy, wizyty przyjaciół i praca. Książka ta nie tylko opowiada o zwykłych, codziennych wydarzeniach, lecz również staje się filozoficzną opowieścią, skłaniającą do refleksji nad naturą miłości.

Dodatkowym walorem jest obecność kodu QR, który umożliwia dostęp do nagrania wykonanego przez samego autora, Józefa Wilkonia. To dodatkowe audio doświadczenie pozwala czytelnikowi jeszcze bardziej wgłębić się w atmosferę tej wyjątkowej opowieści o miłości, życiu codziennym i wspólnym budowaniu szczęśliwej przyszłości.

Do kupienia tutaj – Pani Drozdowa

Mogło być gorzej

Dwaj przyjaciele znajdują się na bezludnej wyspie po katastrofie statku, ale los nie zamierza ich oszczędzić. Książka „Dryfujący Przyjaciele” autorstwa izraelskiej ilustratorki Einat Tsarfati zabiera czytelników w ekscytującą podróż przez morze pełne niebezpieczeństw.

Po rozbiciu statku, przyjaciele muszą stawić czoła wielu trudnościom, próbom, strachowi i spotkaniom z niebezpiecznymi piratami oraz śpiewającymi syrenami. Książka w sposób niezwykle wciągający przedstawia mnóstwem pechowych wydarzeń, z jakimi muszą się zmierzyć bohaterowie.

Poprzez autorską ilustrację Einat Tsarfati oraz prosty, ale głęboki przekaz, książka ukazuje, że nie warto za bardzo martwić się życiowymi zawirowaniami, bo ostatecznie – mogło być gorzej! Ta fascynująca opowieść przypomina nam, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można odnaleźć siłę, by zmierzyć się z życiowymi wyzwaniami i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Do kupienia tutaj – Mogło być gorzej

Mały atlas psów

To już piąta część tej wyjątkowej serii. Tym razem to pełne humoru opowieści o kundelkach i psach rasowych, przywołujące uśmiech na twarzach małych czytelników. Zachwycające kolaże z tkanin, kudłate figurki i subtelne akwarele emanują miłością do merdających ogonami przyjaciół człowieka.

Osobiste historie psów splatają się z dostosowanymi do wieku czytelnika informacjami o psiej naturze i anatomii. Psy, towarzyszące ludziom od tysięcy lat, odgrywają różnorodne role – od pomocników w pracy po bohaterów ratujących życie. W zamian za swoje oddanie, potrzebują jedynie opieki i troski.

Książka pokazuje nie tylko o radość z bycia w towarzystwie psów, ale również edukuje, przekazując ciekawostki na temat psiej natury. Dla dzieci, które już kochają psy, książka będzie niezwykłą pomocą, a dla tych, które dopiero odkrywają świat czworonogów, książka otworzy drzwi do fascynującego świata uśmiechniętych mordek i merdających ogonów.

Do kupienia tutaj – Mały atlas psów

Rok w lesie. Robaczki

Te ilustracje pewnie rozpoznajecie z daleka! <3

W głębinach tajemniczego lasu kryje się bogactwo różnorodnych żyjątek, których codzienne życie ukryte jest przed naszym wzrokiem. Jednak teraz, dzięki fascynującej książce, dzieciaki mogą otworzyć prawie 50 okienek, by zajrzeć do ich małych domków i poznać ich niezwykłe zwyczaje. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez leśny mikrokosmos!

Zanurzycie się w świat mrowiska, gdzie tętnią życiem miasta pilnych mrówek, czy też zajrzycie do pszczół w ich pracowitym ulu, ukrytym pod korą drzewa. Książka odsłoni przed Wami tajemnicze schronienie larwy chruścika oraz zaprosi Was do domu leśniczego, w którym zaczynają pojawiać się nieproszeni goście.

Przemierzajcie strony, by śledzić fascynujące przemiany poczwarki w motyla, szukać wszędobylskich much i wziąć udział w pełnych grozy scenach z pająkiem czy pijawką w roli głównej. Po tych emocjonujących przygodach sprawdźcie, jak mistrzowsko kamuflują się motyle i odkryjcie, jakie tajemnice kryje nocny świat owadów!

W świecie robaczków dzieje się tyle fascynujących rzeczy, że ta książka to nie tylko lektura, ale także interaktywna zabawa, która pozwoli Wam odkryć zakamarki leśnej krainy.

Do kupienia tutaj – Rok w lesie. Robaczki

Pod ziemią, czyli co się kryje wewnątrz naszej planety

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co ukrywa się pod Waszymi stopami? Ta niezwykła książka odkryje przed wami fascynujący świat podziemnych tajemnic.

Pod chodnikami miast rozciągają się niewidoczne dla oka rury, które dostarczają wodę do naszych domów, szkół, sklepów i biurowców. To dzięki nim możemy korzystać z wody w codziennym życiu. W głąb ziemi ukrywają się również przewody elektryczne, zapewniające nam dostęp do prądu, który pali światła i umożliwia oglądanie telewizji. A sieć kabli sprawia, że świat internetu staje się dostępny na wyciągnięcie ręki.

Książka „Pod ziemią” zabiera nas w pełną tajemnic przygodę, gdzie możemy odkryć, co kryje się za pojęciem 'czarnego złota’, zwiedzić bunkry i schrony, przejechać się Eurotunelem, a nawet dotrzecie do wnętrza samej Ziemi.

Gotowi na wyjątkową wycieczkę w głąb Ziemi, gdzie każda strona to nowa fascynująca odkrywcza przygoda?

Do kupienia tutaj – Pod ziemią

Fakty i plotki o syrenkach

Chcecie dowiedzieć się, jak rozpoznać syrenkę? Które zwierzęta morskie są jej przyjaciółmi, a z którymi raczej nie nawiąże bliskiej znajomości? A może zastanawialiście się, z czego składa się piramida żywieniowa syrenki? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych tajemnic znajdziecie w tej niezwykłej książce.

Nie brakuje w niej także informacji o syrenich instrumentach i dyscyplinach sportowych, a także ciekawostek, takich jak odkrycie butów dla syrenek i sekret pięknych syrenich włosów. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanek i fanów tych tajemniczych istot morskich. Monika Suska, pasjonatka ilustracji, gier, i projektowania tkanin, przenosi nas w świat magii i tajemniczości.

Do kupienia tutaj – Fakty i plotki o syrenkach

Ile jeszcze do gwiazdki?

Nie wiecie, co czytać z młodszymi przedszkolakami przed świętami? Mam coś ekstra. W tej uroczej książce znajdziemy serdeczną opowieść o przygotowaniach do świąt w lesie.

Niedźwiedź postanawia stworzyć wyjątkową grę dla swoich przyjaciół z lasu. Każdego dnia inne zwierzę otrzymuje tajemniczy prezent. Jednak nie wszystkie reakcje są beztroskie i radosne. Szczur zrzędzi, Borsuk marudzi… Ale mała Mysz jest niezachwiana w wierzeniu w genialny plan Misia. Czy Mysz będzie miała rację?

Książka zabiera nas w cudowną przygodę, która łączy w sobie magię Bożego Narodzenia i wartość przyjaźni. Ciepłe ilustracje dodają uroku tej świątecznej opowieści, tworząc magiczną atmosferę i oddając urok przygotowań do świąt w lesie.

To doskonała lektura dla małych czytelników, którzy z niecierpliwością oczekują na magiczny czas Bożego Narodzenia, a także dla tych, którzy uwielbiają ciepłe opowieści o przyjaźni i radości obdarowywania innych.

Do kupienia tutaj – Ile jeszcze do gwiazdki?

Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba

W świecie pełnym magii i cudów, Święty Mikołaj doświadcza niezwykłej przemiany – zakłada rodzinę! Życie z ukochaną Becią i małą Śnieżynką jest pełne cudów, choć… nieco dziwne. Szczególnie dla kogoś, kto przez wiele lat był sam, a dzieci kojarzył niemal wyłącznie z listów. Jak nawiązać więź z nieśmiałą dziewczynką? Lot saniami wśród gwiazd wydaje się być obiecującym początkiem i dobrym pomysłem, ale czy to wystarczy, aby stać się prawdziwym tatą?

Ta poruszająca opowieść o Świętym Mikołaju zabierze czytelników w magiczną podróż. Święty Mikołaj, którego znaliśmy dotąd jako postać z listów i symbol dobroci, teraz staje się bohaterem życia rodzinnego. Jak radzi sobie w roli męża i ojca? W jaki sposób odkryje uroki rodzinnego życia, które wcześniej znał jedynie z opowieści i życzeń dzieci?

Tekst ukazuje, że nawet postacie z bajek i legend muszą się zmierzyć z wyzwaniami rodziny, ale jednocześnie przynosi im to ogromną radość. Przeplatając magię świąt z ciepłem relacji rodzinnych, ta opowieść z pewnością dotknie serca czytelników, wprowadzając ich w atmosferę niesamowitego świata, gdzie święta Bożego Narodzenia nabierają nowego, osobistego znaczenia.

Do kupienia tutaj – Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba

Dong, co ma świecący nos i inne wierszyki

„Dong”, klasyk angielskiej poezji nonsensu autorstwa Edwarda Leara, powraca wraz z niezapomnianymi ilustracjami Bohdana Butenki. Ta kultowa książka, która wychowała kilka pokoleń polskich dzieci, nadal emanuje swoim niepowtarzalnym urokiem.

Kto to jest Akond ze Skwak? Czy Takie Coś z kraju Dżolibolibo to ryba, owad, ssak, czy może ptak? A może chcielibyście dowiedzieć się, dlaczego pan z Bombassa chodził na obcasach? Odpowiedzi na te pytania nie znajdziemy w tej książce. Zamiast tego, odkryjemy poetycki absurd, dziecięcą beztroskę, dużo czułości i lekką nutę melancholii. Książka pełna jest ekscentrycznych bohaterów, którzy przeniosą dzieciaki w świat fantazji.

Choć wiersze Edwarda Leara powstały w XIX wieku, a ilustracje Bohdana Butenki mają już ponad 60 lat, to „Dong” nie starzeje się – nadal urzeka lekkością i świeżością.

Do kupienia tutaj – Dong, co ma świecący nos i inne wierszyki

Kolorowy potwór. Doktor od emocji

Przygoda z kolorowym potworem nabiera nowego wymiaru, gdy staje się lekarzem specjalizującym się w radzeniu sobie z potężnymi emocjami. Ta niezwykła książka przenosi nas do magicznego gabinetu potwora, który pomaga dzieciom i dorosłym zrozumieć i oswajać swoje najgłębsze uczucia.

W swoim gabinecie potwór posiada specjalny zestaw do regulacji emocjonalnej, który pozwala na poznanie i oswojenie różnorodnych uczuć. Kiedy emocje stają się tak ogromne, że aż boleśnie odczuwamy je w brzuchu, kolorowy potwór wychodzi z pomocą. Ta interaktywna książka zachęca czytelników do poznawania swoich emocji i jednocześnie dostarcza narzędzi do radzenia sobie z trudnymi uczuciami.

Książka nie tylko bawi i edukuje, ale także stanowi cenny przewodnik dla rodziców i nauczycieli w procesie wsparcia dzieci w radzeniu sobie z trudnymi uczuciami.

Do kupienia tutaj – Kolorowy potwór. Doktor od emocji

Co uczucia robią nocą?

I kolejna książka pieknie oswajająca emocje. „Co robią uczucia?’, odsłania przed nami, co dzieje się w świecie uczuć, gdy zapada noc.

Tym razem bohaterami są małe, śmieszne stworki – pękate i puchate, które chciałoby się wyściskać. Choć może nie wszystkie. To one są uczuciami, znanymi i obecnymi w życiu każdego z nas.

Co robią nocą? Czy śpią? Niektóre z nich tak. Na przykład Szczęście, które ma głęboki sen, choć śpi niekoniecznie w łóżku. Beztroska z kolei śpi w hamaku. Nie wszystkie jednak chcą zasnąć – niektóre niespokojnie przewracają się z boku na bok, inne mają o wiele ciekawsze plany.

W natłoku codziennych spraw łatwo zaniedbać swoje emocje. Autorki książki przypominają nam o nich w sposób poetycki, czuły i pełen wdzięku. Zapraszają nas do głębszego zrozumienia świata uczuć, co jednocześnie zbliża nas do samych siebie.

Do kupienia tutaj – Co uczucia robią nocą?

Tajemnica świętego Mikołaja

Wszyscy znamy historię o tym, że Święty Mikołaj wchodzi do domów przez komin. Ale jak dokładnie to robi? Na to pytanie stara się odpowiedzieć ta niezwykle zabawna książka, która zaprasza dzieci do odkrywania tajemniczych sposobów, jakimi Mikołaj dostarcza prezenty.

Czy Święty Mikołaj wchodzi do komina głową w dół czy nogami? Co się dzieje, jeśli utknie, albo gdy ktoś nie ma komina? Czy wślizguje się przez szparę pod drzwiami, przeciska przez rury czy wylatuje z kranu? A co robi, kiedy już jest w środku?

Mistrzowski duet twórców, czyli Barnett-Klassen, znani m.in. z książki „Sam i Dave kopią dół”, bawią się z czytelnikami, używając swojego niepowtarzalnego poczucia humoru, aby znaleźć odpowiedzi na te wiecznie dręczące dzieci pytanie. Książka nie tylko rozwesela i pobudza wyobraźnię, ale także przypomina nam, że nawet najbardziej magiczne zjawiska mogą być pełne uroku i humoru.

Do kupienia tutaj – Tajemnica świętego Mikołaja

Ja, akcja. Księga działania

Ja, akcja” to nie tylko książka, to manifest, wezwanie do działania, które skierowane jest przede wszystkim do dzieci. Susan Verde i Peter H. Reynolds, znany duet autorów bestsellerowych książek, tym razem inspiruje najmłodszych do podjęcia aktywnego udziału w kształtowaniu świata wokół siebie.

Książka stawia pytania, czy jedna osoba, czy jedno dziecko, może naprawdę coś zmienić w świecie. Odpowiedź oczywiście brzmi: tak! Wszystko zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku. Jedno nasiono może stworzyć cały ogród, jedna nuta prowadzi do pięknej melodii, jedna wyciągnięta cegła może doprowadzić do zburzenia muru.

Książka nie tylko inspiruje, ale także zawiera praktyczny przewodnik po medytacji i ćwiczenia z autorefleksji, pomagając dzieciom zrozumieć, że nawet najmłodsi mogą mieć wpływ na zmiany wokół nich. To narzędzie, które wspiera rozwój, samorefleksję i pozytywne działanie, ucząc, że nawet najmłodsi mają moc wpływu na świat.

Do kupienia tutaj – Ja, akcja

Wesołego czego?

Świąteczne zamieszanie staje się nieco męczące i przytłaczające dla Jeża i Żółwia, którzy zdecydowali się na chwilę spokoju. Chcą zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi w tym świątecznym okresie. Dla nich to dopiero pierwsza Gwiazdka. Nie do końca rozumieją, co to właściwie jest, z czym się wiąże i co się wtedy robi. Każdy rozumie to na swój sposób. Lis uważa, że chodzi przede wszystkim o prezenty, Borsuk sądzi, że głównie o ucztowanie, a dla Sroki to czas śpiewania.

W tej świątecznej odsłonie ukochanych bohaterów, Jeż i Żółw pokazują dzieciakom, że święta to przede wszystkim czas spędzony z tymi, których kochamy. Poprzez swoje niezwykłe spojrzenie na to magiczne święto, Jeż i Żółw podkreślają istotę bliskości, miłości i wspólnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w tych wyjątkowych chwilach.

Do kupienia tutaj – Wesołego czego?

Jesteś kims wyjątkowym. Relaksacje dla (nieco) młodszych dzieci

To nowa odsłona bestsellerowej serii „Relaksacje dla dzieci”, tym razem dedykowana najmłodszym czytelnikom w wieku 3-6 lat. Książka, stworzona przez Martynę Brodę i Magdalenę Jakubowską, to niezwykły zbiór relaksacyjnych historii, stworzony specjalnie dla dzieci, które potrzebują chwili wyciszenia, relaksu i odpoczynku.

Każda historia w tej książce nie tylko pokazuje sposób na ćwiczenie relaksacji i wizualizacji, ale także stanowi skuteczne narzędzie do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Autorki angażują najmłodszych czytelników, tworząc opowieści, które nie tylko bawią, ale również uczą i wspierają rozwój emocjonalny.

To niezastąpiona pomoc dla rodziców, nauczycieli i opiekunów, którzy chcą wprowadzić dzieci w świat relaksacji, pomagając im równocześnie rozwijać zdolności koncentracji, świadomości ciała i umiejętności radzenia sobie z emocjami.

Do kupienia tutaj – Jesteś kims wyjątkowym. Relaksacje dla (nieco) młodszych dzieci

Wyścig do czekolady

Świetna książka obserwacyjna, która przenosi nas do magicznego świata dzieciństwa. Główny bohater, Max, wyrusza w niezwykłą przygodę, podążając za zapachem czekolady, prowadzącym go przez różnorodne miejsca w mieście.

Kiedy Królik Maxa postanawia eksplorować świat zmysłów, Max rusza za nim w fascynującą podróż. Miasto staje się areną ich przygody, a każde odwiedzone miejsce – muzeum, sklep z zabawkami, herbaciarnia, plac zabaw czy biblioteka – skrywa jakąś tajemnicę.Ale gdzie schowana jest czekolada?

W tej wspaniałej grze obserwacyjnej, stworzonej jako wyszukiwanka, dzieci mają okazję wraz z Maxem odkrywać kolejne fragmenty historii i rozwiązując zagadki, pomagać mu znaleźć Królika oraz odnaleźć źródło tego smakowitego zapachu. To nie tylko zabawa, ale również świetny sposób na rozwijanie umiejętności obserwacyjnych i logicznego myślenia.

Do kupienia tutaj – Wyścig do czekolady

Gabinet oceanów

Tę serię na pewno juz znacie. „Gabinet oceanów” to piękny album, który zabiera czytelnika w fascynującą podróż do świata oceanów, odkrywając niezwykłe stworzenia i podwodne krajobrazy. Wyjątkowa technika przedstawienia tego świata opiera się na magicznych trójkolorowych soczewkach, które odsłaniają różne aspekty życia morskiego.

Dzięki czerwonym soczewkom odkrywamy różnorodne gatunki ryb, niebieskie ukazują nam innych niezwykłych mieszkańców oceanów, a zielone pozwolą poznać siedliska, w których żyją te fascynujące zwierzęta. W albumie znajdziemy 180 różnych gatunków morskich istot, począwszy od maleńkich koników morskich i przerażających ryb głębinowych, poprzez gigantyczne kałamarnice, aż po przezroczyste krewetki.

Podróż rozpoczyna się od tropików, prowadząc czytelnika aż po Arktykę, eksplorując lasy wodorostów, rafy koralowe, a także mroczne głębiny oceanów. Nie brakuje również podróży w czasie, gdzie możemy zanurzyć się w prehistorycznych oceanach i stanąć oko w oko ze stworami sprzed milionów lat.

W każdym rozdziale znajdziemy opis środowiska oraz atlas gatunków, wraz z dużą barwną ilustracją, którą można podziwiać poprzez kolorowe filtry. Za pomocą tego niezwykłego albumu, dzieciaki mogą doświadczyć podwodnych wypraw, odkrywając fascynujący świat morskich istot i pejzaży. To nie tylko podręcznik o oceanach, to także interaktywne doświadczenie, które przybliża tajemnice życia pod wodą. Seria „Gabinet” to także inne fascynujące podróże, takie jak: „Gabinet anatomii”, „Gabinet zoologii”, „Gabinet dinozaurów” i „Gabinet owadów”.

Do kupienia tutaj – Gabinet oceanów

Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta

Genialna rzecz w komiksowym stylu! W tym komiksie dzieciaki odkryją tajemnice codziennego życia różnych części organizmów oraz zjawisk przyrodniczych. W tej barwnej i dowcipnej podróży poznają sekretne dzienniki takich osobistości, jak pracowita wątroba, towarzyska kurzajka, odrzutowa meduza i wiele innych. Staną oko w oko z gigantyczną kałamarnicą, towarzyszyć będą łazikowi marsjańskiemu i zobaczą, jak wygląda codzienne życie wulkanu.

W komiksie zawarto około 100 zagadnień z różnych dziedzin, obejmujących działanie organizmu człowieka, życie zwierząt, pogodę, budowę Ziemi i kosmos. Od mikroskopijnych skali po makroświat, od codziennych zjawisk, po te bardziej niezwykłe i fascynujące.

Znajdziemy tu odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić w dziecięcej głowie: takie jak jak wygląda dzień z życia nosa, czy ślimaki mają zęby, ile waży Słońce, skąd się biorą bąki czy jak powstaje zorza polarna. Zabawne historie, klarowne ilustracje i przystępny język sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane tematy stają się zrozumiałe i przykuwają uwagę.

Do kupienia tutaj – Dzień z życia skunksa, jelita i tego, kto to czyta

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź