Kooglo – drewniane klocki magnetyczne dla dzieci w każdym wieku

Klocki magnetyczne Koogloo003Prezent na Dzien Dziecka by .

Jeżeli macie w domu fana klocków (zresztą – które dziecko nie lubi klocków), to mam dla Was idealną podpowiedź na prezent z okazji Dnia Dziecka. A na końcu wpisu znajdziecie jeszcze prezent dla Was.

Klocki Kooglo – bo o nich właśnie mowa – mamy od dwóch miesięcy. I nie ma wieczoru, żeby nie były w uzyciu. Mało tego, zdarza się, że Jasiek po przebudzeniu rano (a potrafi wstawać przed 6:00) nie budzi nas, tylko idzie składać klocki. Tego nigdy wcześniej nie grali!

Chyba nie muszę Wam przypominać, że klocki genialnie rozwijają wyobraźnię przestrzenną, logiczne myślenie, ćwiczą zdolności manualne, motorykę małą (motorykę precyzyjną), koncentrację, koordynację ręka-oko, uczą relacji przestrzennych, sekwencyjności.

Klocki magnetyczne Koogloo044Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo045Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo048Prezent na Dzien Dziecka by . output_Olk7bV by . Klocki magnetyczne Koogloo051Prezent na Dzien Dziecka by .

Pewnie Wasze dzieciaki mają w domu jakieś klocki drewniane. My też mieliśmy. Nie było nimi większego zainteresowania. Dzieci budowały z nich wieże, wieża się przewracała i na tym się kończyło. Wraz z pojawieniem się Kooglo, pojawiły się zupełnie nowe możliwości. Dzieci nie ograniczają się tylko do budowania wież. Mimo że i one chętnie powstają i – wreszcie – nie przewracają się po złożeniu kilku klocków. Można je budować naprawdę wysokie.Klocki magnetyczne Koogloo047Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo052Prezent na Dzien Dziecka by . output_HpNwoa by . Klocki magnetyczne Koogloo062Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo063Prezent na Dzien Dziecka by .

Witek składa głównie wieże, ale Jaśka tak ponosi wyobraźnia, że jestem naprawdę pod wrażeniem. Najpierw nieśmiało składał to, co widział na pudełkach. Powstała żyrafa, żuraw.

Klocki magnetyczne Koogloo001Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo003Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo012Prezent na Dzien Dziecka by . output_S0M1eB by . output_ePydWD by .

Ale potem zaczął tworzyć naprawdę cuda.

Powstał pierwszy samolot, który latał ze zjeżdżalni.

Klocki magnetyczne Koogloo035Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo036Prezent na Dzien Dziecka by . output_dbusOL by .

Albo na przykład taki oto cykl życia jabłonki! <3

Klocki magnetyczne Koogloo042Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo043Prezent na Dzien Dziecka by .

Magnes w klockach trzyma naprawdę mega mocno. Było to dla nas olbrzymim zaskoczeniem. Jeżeli je kupicie, dla Was również będzie. 🙂 Zresztą zobaczcie na zdjęciach.

Klocki magnetyczne Koogloo032Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo033Prezent na Dzien Dziecka by . Klocki magnetyczne Koogloo034Prezent na Dzien Dziecka by .

Klocki możecie kupić w dwóch wersjach – naturalnej i kolorowej. W tych kolorowych też są klocki naturalne. Klocki produkowane są w Polsce i posiadają wiele certyfikatów bezpieczeństwa. Zostały też nagrodzone w wielu konkursach.

Niespodzianka

I obiecana niespodzianka. Udało mi się załatwić dla Was zniżkę na klocki w jednym sklepie. Klocki możecie kupić z rabatem 15% na stronie Zabawkinaczasie.pl

Wystarczy, że podczas składania zamówienia podacie kod rabatowy matkawariatka. Kod działa do Wigilii (tj. do 24 grudnia).

W ramach podziękowań możecie polajkować fanpage Zabawki na czasie 🙂

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *