Menu
zabawki

Jak zaoszczędzić na wyjściu do kina i poczuć się jak dziecko?

Pamiętacie Wasze pierwsze wyjścia do kina? Chodziliście z rodzicami? Ja z moimi nie byłam nigdy. Przez pierwsze sześć lat mojej edukacji w podstawówce (tak, tak, jestem pierwszym rocznikiem reformy gimnazjalnej) w kinie byłam dwa razy (na „Ogniem i mieczem” i „Panu Tadeuszu” – same hity). Chodziłam do podstawówki na wsi, a więc wyjazd do kina to było nie lada przedsięwzięcie. Jeździliśmy rzadko, ponieważ szkole chyba po prostu średnio się to opłacało (co prawda ja w klasie miałam 10 osób, ale już do klasy dwa lata młodszej uczęszczały tylko dwie osoby).

Gdy skończyłam podstawówkę i poszłam do gimnazjum, znajdującego się w najbliższym mieście powiatowym, tam kino wyburzono. Moja droga do zostania kinomanem była więc nieco wyboista. Na szczęście liceum wybrałam w mieście wojewódzkim, gdzie kino było. Było nawet takie z niekomercyjnym repertuarem i klubem dyskusyjnym. Wtedy złapałam bakcyla filmowego. I choć odkąd urodziły się dzieci i do kina wybieram się głównie na animacje, to przebieram nogami przed każdym seansem, jak moje dzieciaki.

Jak zaoszczedzic w kinie003multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie004multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie005multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie007multikino rodzina do kina by .

Multikino ma świetną ofertę dla takich właśnie dużych dzieciaków, które mają swoje dzieci. Wystarczy, że kupią Kartę Rodzina do Kina. Dzięki niej za każde wyjście do kina z dzieckiem, zapłacą tyle, ile dziecko. Karta daje też kilka innych korzyści, m.in.:

  •  Dzięki karcie Rodzina do Kina można kupić wszystkie barowe przekąski ze zniżką 20%!  Dzieciakom na pewno szczególnie spodobają się zestawy z filmowymi toperami do napojów, na których znajdują się bohaterowie ulubionych bajek (my w domu mamy wiele takich kubków i dzieci chętnie z nich piją). Na te zestawy zniżka 20% z kartą Rodzina do Kina również obowiązuje.
  • zniżka 20% na zabawki w sklepie z filmowymi gadżetami Multishop
  • Korzystając z karty, zbieramy punkty. Każdy kupiony bilet z kartą to jeden punkt na Waszym koncie. Pięć uzbieranych punktów daje Wam zestaw barowy gratis. Dziesięć punktów to darmowy bilet!
  • no i jak już wspominałam – wszyscy członkowie rodziny mogą kupować bilety w ulgowej cenie.

Lista aktualnych nagród znajduje się na stronie www.multikino.pl/rodzina. 

Jak zaoszczedzic w kinie008multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie009multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie001multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie002multikino rodzina do kina by .

Kartę Rodzina do Kina można kupić w kasach kin lub przy zakupie biletów na film przez stronę www.multikino.pl. Karta jest ważna przez rok od daty zakupu. Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 18. roku życia oraz Poranki Filmowe. Aby korzystać z jej profitów, na seans do Multikina muszą wybrać się minimum dwie osoby (tj. jeden rodzic i jedno dziecko). Pomyślano też o rodzinach wielodzietnych. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (dwoje dorosłych i pięcioro dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat.

Zapomniałabym o najważniejszym – karta kosztuje jedyne 7,90 zł. Zwraca się Wam już więc po jednym wyjściu do kina z dzieckiem.

Wszystkie szczegóły na temat tej oferty znajdziecie na  www.multikino.pl/rodzina

Jak zaoszczedzic w kinie010multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie012multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie013multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie014multikino rodzina do kina by .

Gdy pokazywałam Wam na stories, że jesteśmy w kinie, zapytaliście, czy Witek nie jest za mały na kino. Otóż nie. To wszystko zależy od dziecka. Na przykład dzieci wysoko wrażliwe mogą bardzo przeżywać to, co się dzieje na dużym ekranie, mogą źle się czuć w zamkniętym pomieszczeniu, wśród dużej liczby ludzi. Mogą po kinie czuć się przebodźcowane (naładowane lub bardzo zmęczone). Ja jestem osobą wysoko wrażliwą i nigdy nie poszłabym do kina na film akcji. Poza tym na seanse wybieram się zazwyczaj w takich godzinach, gdy w kinie jest niewiele osób. Witek ma 4 lata i do wrażliwców nie należy. Od dawna świetnie sobie radzi w kinie. Ogląda bajki od początku, do końca, angażuje się w akcję, a po wyjściu chętnie rozmawia o tym, co się działo na ekranie. Po kinie jest tak samo radosny jak przed.

Jeżeli Wasze dziecko jeszcze nie było w kinie, polecam zacząć od Poranków filmowych dla dzieci. W czasie takich poranków grane są zazwyczaj krótkie animacje, a przed projekcją są zabawy dla dzieciaków. Poza tym w Multikinie w każdą środę jest Multi Baby Kino przeznaczone dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi do 2 roku życia. Podczas pokazów w ramach cyklu „Multibabykino” w salach kinowych jest włączone delikatne oświetlenie, dźwięk jest ściszony, a temperatura wyższa niż podczas regularnych projekcji. Ponadto na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.

Jak zaoszczedzic w kinie015multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie016multikino rodzina do kina by . Jak zaoszczedzic w kinie017multikino rodzina do kina by . Webp.net-gifmaker-149 by .

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź