Menu
lifestyle / matka / Porady / Życie

InPost Fresh – rozwiązanie dla zabieganych rodziców!

Rodzice wiedzą najlepiej, jak cenna jest każda chwila, gdy ma się dziecko. Czasami trudno znaleźć nawet kilkanaście minut na odpoczynek, ponieważ ciągle coś się dzieje i przybywa obowiązków. Warto zatem odciążyć swój codzienny grafik przez wyeliminowanie zakupów. Do tego przydaje się aplikacja InPost Fresh!

Co to jest InPost Fresh?

InPost Fresh to aplikacja mobilna, która służy do zamawiania zakupów spożywczych (i nie tylko) online. Dzięki niej w zaledwie kilka godzin można mieć w domu torby pełne artykułów z marketu. W grę wchodzi nie tylko jedzenie, ale i kosmetyki czy środki czystości.

Na stronie internetowej https://inpostfresh.pl/ znajdziecie wszelkie informacje na temat tej usługi InPost. Zakupy da się zamawiać z dostawą pod drzwi lub do automatów Paczkomat®. Wyróżnia się dwa rodzaje:

  • „Świeże zakupy”;
  • „Tysiące produktów”.

Pierwsza opcja pozwala na zamówienie rzeczy ze znanych marketów Carrefour i Makro i działa tylko w wybranych miastach z dostawą do domu. Druga oferuje asortyment od wielu sprzedawców z całej Polski na zasadzie marketplace z dostawą do domu lub automatu Paczkomat® . 

Dlaczego rodzice pokochają InPost Fresh?

Każdy rodzic pokocha możliwości InPost Fresh, ponieważ są one prostym przepisem na oszczędność czasu. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zaopatrzyć się nie tylko w produkty żywnościowe, ale i te związane z rodzicielstwem. To idealny sposób na to, aby zrobić zapasy pampersów czy kaszek dla malucha. Wielkogabarytowe produkty najwygodniej zamówić z dostawą do domu. Oszczędzi się wtedy nie tylko czas, ale i własne siły.

Poza tym inne zakupy poleca się zamawiać do automatów Paczkomat®. Po pierwsze jest to świetny pretekst do wyjścia z dzieckiem na spacer. Po drugie to bardzo ekologiczny sposób dostawy, który przyczynia się do zmniejszania ilości dwutlenku węgla szkodliwego dla atmosfery. Podczas doręczeń do skrytek kurier dowozi wiele przesyłek jednocześnie, co znacznie ogranicza ilość emitowanych spalin.

Korzyści z robienia zakupów online

Jeśli oszczędność czasu to dla Was niewystarczający argument, by robić zakupy przez aplikację, to koniecznie weźcie pod uwagę także inne kwestie. Dzięki asortymentowi „Tysiące produktów” znajdziecie mnóstwo rzeczy zarówno dla Was, jak i dla Waszej pociechy. Czekają tam atrakcyjne ceny, a proces zamawiania jest banalnie prosty.

Zakupy możecie robić o każdej porze dnia i nocy. „Świeże zakupy” dojadą do Was w wybranym przedziale czasowym, więc dopasujecie dostawę do Waszych planów i harmonogramu. Kiedy dziecko zachoruje i nie będziecie mogli ruszyć się z domu, kurier dowiezie brakujące produkty do przyrządzenia obiadu czy sprzątania. Znajdziecie tam także kosmetyki, dzięki którym zadbacie o siebie.

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź