Biegówko-hulajnoga Scoot & Ride

DSC_4299_DxO by .

Rynek rowerków biegowych ciągle nam się zapełnia. Co chwilę powstają coraz to nowsze małe cuda techniki. O, taki choćby Scoot & Ride, który jest jednocześnie rowerkiem i hulajnogą. Mały transformer. Nie musicie wybierać między jednym, a drugim. Wystarczy klik, jeden ruch ręki i mamy już zupełnie inny pojazd.

Jak wybrać pierwszy rower? Fizjoterapeutą nie jestem, więc wymądrzać się nie będę. Polecę Wam jednak wypowiedź Pawła Zawitkowskiego, którego na pewno większość z Was zna.

Właściwie to niemal dokładnie rok temu pokazywałam Wam nasz pierwszy rowerek (pisząc co nieco o tym, dlaczego biegówki są fajne) – Wishbone – KLIK. Jaśko nie przesiadł się jeszcze na jego wersję dwukołową, bo jednak Wishbone jest dosyć masywny i nie wiem, czy nie byłby dla niego niewygodny do stawiania pierwszych kroków na dwóch kółkach. Odwlekałam więc ciągle odkręcenie drugiego koła. Aż tu nagle dostałam propozycję przetestowania biegówko-hulajnogi Scoot&Ride.

O co chodzi z tą biegówko-hulajnogą? Ot, po prostu Scoot & Ride za pomocą jednego guzika zmienia się z wygodnego, bezpiecznego rowerka biegowego, w łatwą w obsłudze hulajnogę. Mimo że Wishbone nie wydaje się być ciężki, to jest jednak prawie dwa razy cięższy niż Scoot & Ride. Nawet więc gdy dziecko zrezygnuje z jazdy na rowerku na drugim końcu miasta, to umęczona matka będzie musiała ciągnąć za sobą dwa razy mniejszy ciężar.

Scoot & Ride doceniany jest na całym świecie, przez dzieci i rodziców. To zwycięzca wielu nagród, między innymi reddot award 2014 oraz Toy Award 2015, wyróżnienia przyznawanego na najbardziej prestiżowych targach zabawek Spielwarenmesse® w Norymberdze. Jury konkursu Toy Award wybiera spośród tysięcy produktów 4 najbardziej innowacyjne, które dają dzieciom prawdziwą radość i są użyteczne.

Scoot & Ride stworzony został zgodnie z najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i standardami jakości. Mamy wersję Highwaybaby. Producent podaje, że nadaje się dla dzieci od 1 roku życia. Nie wiem, jak wiele maluchów potrafi już wtedy utrzymywać równowagę, ale myślę, że na drugie urodziny Highway baby może być już idealnym prezentem. Na Highwaybuddy mogą jeździć dzieci już od 3 roku życia. Udźwig ma do 50 kg, więc pojeździć mogą dłuuugo.

To małe cudo znajdziecie (w promocyjnych cenach) teraz tutaj – tatata.pl

DSC_4194_DxO by . DSC_4196_DxO-COLLAGE by . DSC_4209_DxO by . DSC_4220_DxO by . DSC_4222_DxO by . DSC_4236_DxO by . DSC_4239_DxO by . DSC_4248_DxO by . DSC_4250_DxO by .

DSC_4261_DxO by . DSC_4267_DxO by . DSC_4272_DxO by . DSC_4273_DxO by . DSC_4286_DxO by . DSC_4299_DxO by . DSC_4301_DxO-COLLAGE by . DSC_4302_DxO by . DSC_4312_DxO by . DSC_4319_DxO by . DSC_4322_DxO by . DSC_4325_DxO by . DSC_4331_DxO by .

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *