Menu
zabawki

Wyprzedaję pół domu!

Jak co kilka miesięcy, wracam do Was ze sporą wyprzedażą. Od wczoraj na Allegro możecie znaleźć rzeczy, które sprzedaję. Są to głównie książki, klocki Duplo. Dzisiaj dojdzie trochę ubrań. Być może w kolejnych dniach będą pojawiać się nowe rzeczy. Odświeżajcie więc stronę.

Bardzo zależy mi na tym, aby wszystkie aukcje skończyły się w jednym czasie i zostały jak najszybciej opłacone. Jeżeli nie zostaną opłacone do 7 lipca, to najprawdopodobniej będę mogła wysłać dopiero w drugim tygodniu sierpnia (wyjeżdżamy).

Przy każdej książce podałam Wam cenę okładkową, żebyście nie rozpędzali się z licytowaniem. Zdarzało się, że kupowaliście u mnie książkę po cenie wyższej niż okładkowa. Co prawda wszystkie moje książki są w praktycznie idealnym stanie, jak z księgarni, ale po co przepłacać?

Jeżeli wpadły Wam w oko jakieś ubrania, a nie chcecie czekać do końca aukcji, to na moim vinted znajdziecie je w opcji „kup teraz”. Tam też zazwyczaj wrzucam ubrania moje i dzieci. Nie na Allegro.

Link do Allegro – wyprzedaż na Allegro

Link do Vinted – oferty na Vinted

O autorze

Cześć, jestem Wiola i jestem matką wariatką. Matką dwóch małych wariatów, autorką książki dla dzieci (od której dzieci nie uciekają), neurologopedą. Codziennie nadzoruję domowym cyrkiem, animuję rodzinną rzeczywistość, a w międzyczasie bloguję i próbuję się wyspać. Na blogu pokazuję, co warto kupić, gdzie warto wybrać się z dzieckiem (i bez dziecka). Czasem też trochę się wymądrzam. Rozgośćcie się. Kawy, herbaty, wina?

Brak komentarzy

    Napisz odpowiedź